Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Friendzone

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138913 από VinSmoke στις 04 Απριλίου 2017, 9:59μμ

VinSmoke

μέλος από: 4/4/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλησπερα... Ειμαι 16 χρόνων, ολη μου την ζωη ( απο τα 14 μεχρι και τωρα εχω κανει κατι μονο 2 φορες ( οχι σεχ ) και οσες φορες εχω προσπαθησει η μου εχουν κανει κονε παντα μα παντα καταληγω σε friendzone. δεν ξερω τι να κανω πια..
Οποιος εχει χρονο ας μου απαντησει ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138978 από Chris.M στις 24 Απριλίου 2017, 11:08μμ

Chris.M

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην τρελενεσαι φιλε μου. Το οτι αλλοι φιλοι σου μπορει να εχουν κανει τα παντα στην ηλικια σου αυτο δεν σε κανει κατωτερο η χαζο...
Εισαι ακομα πολυ μικρος αλλα αν θες μια συμβουλη, το friendzone το φερνεις μονος σου στον εαυτο σου απο τον τροπο που φερεσαι σε μια κοπελα... Αν της μιλας οπως θα μιλαγες με μια φιλη σου, τοτε εκει θα παει... Φροντιζε απο την αρχη στις κοπελες που σου αρεσουν, με την σταση σου να τους δινεις να καταλαβαινουν τις προθεσεις σου, ετσι ωστε να εχεις μια ειλικρινη απαντηση (αν και κοριτσια της ηλικιας σου εχουν ετοιμες δικαιολογιες για χυλοπιτα οπως "σε βλεπω σαν φιλο" η "δεν ειμαι ετοιμη"). Στην ηλικια σου εκανα και εγω το ιδιο λαθος και ετρωγα friendzone μεχρι που καταλαβα πως πρεπει να χρησιμοποιεις τα ματια και την γλωσσα του σωματος γιατι σε μια γυναικα της αρεσει να την διεκδικεις με τα παντα ειτε αυτο ειναι τα ματια ειτε οι κινησεις σου... Και μην ξεχνας πως οι κοπελες σε τετοιες ηλικιες παιζουν πολυ οποτε να εχεις στο μυαλο σου πως σημερα ειστε και αυριο δεν ειστε. Καλο βολι ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login