Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνω ποτέ προσευχή πριν φάω. Η μάνα μου μαγειρεύει καλά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μπερδεμενος, γκει-στρειτ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138982 από travalou στις 25 Απριλίου 2017, 5:16μμ

travalou

μέλος από: 22/4/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
γεια σας.ειμαι 15.θελω να με βοηθησετε σε κατι. βλεπω γκει τσοντες και με ερεθιζουν πολυ.αλλα εγω γουσταρω μια κοπελα. μπορει καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου τι ειμαι γκει η στρειτ και να με βοηθησει γενικοτερα?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138983 από ha.sta στις 25 Απριλίου 2017, 11:55μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ουτε ο πρωτος εισαι ουτε και ο τελευταιος που το κανει αυτο.. στα περισσοτερα αγορια τυχαινει. Εισαι σε μια ηλικια που οι ορμονες κανουν παρτυ και επικρατει χαος.. Απο την στιγμη που γουσταρεις κιολας κοπελα, στρειτ εισαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138984 από travalou στις 26 Απριλίου 2017, 9:19μμ

travalou

μέλος από: 22/4/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω φιλε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139012 από seesae στις 30 Απριλίου 2017, 9:08μμ

seesae

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τον ha.sta, στα 15 σου χρόνια είναι πολύ φυσιολογικό να είσαι μπερδεμένος. Στους περισσότερους τυχαίνει, έστω και αν λίγοι το παραδέχονται.

Αυτό όμως που πρέπει να έχεις υπόψη είναι πως υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην είσαι straight. Μπορεί να είσαι και gay ή bi. Αυτό δεν έχει καμιά σημασία όμως, ούτε κακό είναι, ούτε αμαρτία. Μην προσπαθήσεις να βάλεις ταμπέλες σε αυτά που νιώθεις και τις φυσικές σου ορμές και μην αφήσεις κανένα να σε γεμίσει με ενοχές. Όλα είναι φυσιολογικά και το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να τα ζήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login