Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που επιτέλους ήρθε και στην Ελλάδα η πρώτη σερβιέτα με φτερά. Ως τότε είχαν σερβιέτες που έφευγαν μέσα στο δίωρο και γίνονταν χάλια
Τρίτη, 16 Απριλίου

προβλημα με μεγαλη παρεα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139186 από kate12 στις 03 Ιουνίου 2017, 4:19μμ

kate12

μέλος από: 3/6/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα.ειμαι πρωτο ετος και απο την αρχη ειμαι σε μια μεγαλη παρεα με πιο πολλα αγορια.οσο περναει ο καιρος νιωθω να δενομαι με τα αγορια και γενικα αισθανομαι ευπροσδεκτη οποτε βγαινουν να παω.ομως με τις 2 απο τις 3 κοπελες δεν τα παω καλα.πιο συγκεκριμενα με τη μια συζητησαμε και ειπαμε οτι θα μαστε μονο στη παρεα κομπλε απο εκει και περα οχι κατι παραπανω.επειδη μενει απο πανω μου καθε φορα που βγαινουμε λεγαμε να παμε μαζι η στη σχολη.τωρα αν δεν πω εγω δεν θα μου πει και θα παει με την αλλη κοπελα που μενει επισης κοντα και εγω λιγο πιο αργα.τα αγορια,με 2 3 που μιλαω παραπανω το χουν καταλαβει και το σεβονται μου λενε αν θες ελα και μονη σου.γενικοτερα εγω ομως μια λεω δεν με νοιαζει μην ασχολεισε μια νιωθω περιεργα.γιατι ενταξει εχουμε καθημερινη επαφη λογω παρεας. η μονη εξωτερικη παρεα που εχω και δν εμπλεκονται οι κοπελες αυτες ειναι κατι κοριτσια απο τη σχολη.προσπαθω να μην χανομαι και με αυτες αλλα σαν την βασικη μου παρεα δεν εχει.απλα αισθανομαι περιεργα και δεν θα επρεπε να δινω τοση σημασια.με τη τριτη κοπελα απο τη παρεα ειμαστε πιο κοντα και θελω να πιστευω οτι αυτο ισχυει και για εκεινη εφοσον εχει δει πως οι αλλες 2-που τη 1 δεν τη συμπαθει κιολας γενικα- ειναι οι δυο τους και δεν της δινουν πολυ σημασια.γενικα πολυ περιεργη φαση και απο τη μια δεν με νοιαζει και λεω να παμε μαζι και να εχουμε μια α επαφη οχι μαλωμενες απο την αλλη δεν ξερω αυτο μου ριχνει τη διαθεση.γενικα ομως δεν θεωρω οτι θα γινει και καποια αλλαγη στη παρεα..δηλαδη μπορει και τα αγορια να χουν σπασει αλλα εξακολουθουν να λενε στην ομαδικη αν πανε καπου σε οποιον θελει....δεν ξερω τι μου προτεινετε και αν θεωρειτε πως υπαρχει λογος να ασχολουμαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login