Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

friendzone

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139273 από katerinoualove1 στις 16 Ιουνίου 2017, 6:05μμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
(πλισσ διαβαστε το)..Γεια σασ, ειμαι 15 χρονων και του χρονου θα παω πρωτη λικιου. Μου αρεσει ενα αγορι που ειμασταν 3 χρονια στο ιδιο τμημα εχει 4-5 μηνεσ ξεκινισαν τα συνεσθηματα μου για αυτον(ξερω ειναι επιπολεοσ και καυλας δεν χριαζεται να μου το πειται). Αυτο το αγορι ειναι λιγο 'καποσ΄ ( θα καταλαβεται στην πορια). Μου εχει κανει πολλεσ φορεσ σχολια για τον ποπο μου (ειναι πολυ ωραιοσ,καυλονο μαζι του, να φορασ πιο συχνα κολαν γτ φενεται πιο ωραιοσ και κατι ταιτια) και μου μιλαει στο μεσσενγερ και μου λεει ποσο σεξη ειμουν σημερα και θελει να του στιλω και καμια φοτογραφια για να καυλοση..Στο σχολειο παντα με κιτουσε απο πισο(προσοπικα δεν με πιραζε) αλλα και μιλουσαμαι και γελουσαμε και μαλοναμαι στα ψεφτικα..Μια μερα δεν αντεκσα και του εστιλα μηνιμα λεγοντασ του για τα συνεσθηματα μου και τον ροτισα τι εχω και γτ δεν με θελει αυτοσ μου ειπαι οτι ειμαι φιλι του εδω και 3 χρονια. Μετα την αλλη μερα στο σχολειο διναμε εξετασισ δεν μου μιλισαι καν απλοσ εμινε και με εβλεπε παλι σαν χαζο..btw ειναι πολυ γινεκασ(παρα την ηλλικια του ) μιλαι και με αλλα κοριτσια απο το τμημα μασ, και σ ενα κοριτσι ειπε αν δεν την πηραζει να την χουφτοση..Εχω φταση σε σημιο να μην αντεχω αλλο, ξερω οτι θα πιται ειμαι μικρι και τετια, αλλα αυτα δεν μπορεισ να τα ελλεξεισ.. Εφτασα σε τετιο σημιο που του εστιλα οτι και καλα εχω αναγκεσ και πρεπει να τησ σεβαστει και μου ειπε τι αναγκεσ εχεισ? και του εστιλα μια γελια φοτογραφια που ελεγε για σεξ κατι σαν υπονοουμενα αλλα αυτοσ τπτ ..Του ειμαι εντελοσ αδιαφορει.. τι να κανω ?? βοηθια πωσ να τον κανω να με θελει?? και να μην με βλεπει φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139472 από Sierra στις 15 Ιουλίου 2017, 1:01πμ

Sierra

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Με λιγα λογια ΠΑΡΑΤΑ ΤΟΝ. Χαραμιζεις την ωρα σου. Δεν αξιζει, trust me. Βρες ενα αγορι να σε αγαπαει πραγματικά και οχι αφου σε φασωσει να σε παρατησει. Τωρα, αν σου αρεσει ακομα, τι να πω. Και να ξερεις οτι αν κανετε σχεση θα κοιταζει στανταρ και αλλες κοπελες. Ξερω κατι τετοια αγορια και το εχω περασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139521 από hotmale007 στις 19 Ιουλίου 2017, 9:21μμ

hotmale007

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν η πρώτη μου συμβουλή είναι να μην έχεις πότε σχέση το καλοκαίρι και ειδικά πριν πας λύκειο γιατί στο λύκειο θα γνωρίσεις νέες καψούρες που θα σε προτιμούν και για άλλα προσόντα εκτός απ τον πισινό σου επίσης βρες κάποιον που να σε σέβεται και να μην σε θέλει μόνο για μόστρα ακόμα μην προσπαθείς να κάνεις κάποιον να σε αγαπήσει γιατί πιο πιθανό είναι να του γίνεις κολλιτσίδα και να σε απεχθάνεται πάρα οτιδήποτε άλλο τέλος φιλική συμβουλή μην στέλνεις πότε σε λιγούρηδες και γενικά σε αγόρια ότι έχεις ανάγκες (συγκεκριμένα sex) γιατί το αρσενικό θέλει να έχει την αίσθηση του κυνηγού και αν έχει το θήραμα έτοιμο στο πιάτο θα κοιτάξει να βρει κάτι άλλο . Ελπίζω οι συμβουλές μου να σου φανούν χρήσιμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login