Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Αυστιροι γονιοι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139635 από katerinoualove1 στις 01 Αυγούστου 2017, 9:40μμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια . Ειμαι 15 χρονων. Εχω ενα μικρο προβλιματακι με τους γονιους μου. Εγω δεν εχω κανι ποτε καπια σοβαρι σχεση και τωρα κατι παει να γινει με καπιον . Τελος παντον το προβλημα ειναι οτι οι γονεις μου μου ξεκαθαρισαν πολες φορες οτι ειμαι μικρη για σχεσεις και οτι για ολλα υπαρχει ο καιρος τους και οτι μπορει να μινο να μινο εγγυος και οτι θα καταστραφι η ζωη μου , και οτι ειναι ολοι αλητες.. Σιγουρα δεν θα τους πο ποτε κατι για αγορια..θελω να μαθω αν σας λενε και εσας οι γονεις σας τετια.. και γιαυι το κανουν αυτο.. αυτοι δεν εροτευτικαν στην ηλλικια μας
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #139710 από Siaa στις 10 Αυγούστου 2017, 1:31πμ

Siaa

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2017
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είμαι 15,5 χρόνων. Με το αγόρι μου είμαστε μαζί 2,5 Χρόνια και οι γονείς μου με εμπιστεύονται απολύτως. Δεν έχουμε προχωρήσει αλλά το θεμα "εγκυμοσύνη" είναι μόνο υπευθυνότητα εκτός αν συμβεί κάποια ατύχημα.Επισης οι γονείς σου όταν ακούν "σχέση" δεν χρειάζεται να πηγενει κατευθείαν εκεί το μυαλό τους. Δεν πιστεύω οτι είσαι μικρή για σχέση, πιστεύω ότι σε αυτήν την ηλικία είναι που αρχίζουν οι σχέσεις. Απλά αν θες να είσαι καλα με τους γονείς σου, κάντε μια συζήτηση ξεκαθάρισε τους πως νιώθεις και ελπίζω να σε καταλάβουν.
Ελπίζω να σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login