Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να μη φοβάσαι τις σκιές, είναι η απόδειξη του ότι υπάρχει φως κάπου κοντά!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοηθεια με την κοπελα μου(SOS)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139752 από Peaceman στις 18 Αυγούστου 2017, 3:45πμ

Peaceman

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας ειμαι 18 χρόνων και χρειάζομαι την βοήθειά σας.. Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο που θα ακολουθήσει και Ευχαριστώ για όποια βοηθεια μου δώσετε.. Λοιπόν είμαι με μια κοπέλα εδώ και 3ς μήνες στον πρώτο μήνα όλα τόσα υπέροχα..Ερωτευτηκαμε τυχαία και μέρα με την μέρα νιώθαμε πολλα ο ένας για τον αλλον (Την ειχα γνωρίσει 3 μήνες ποιο μπροστα που ημουν μονος κ μετα αλλη 3ς τωρα μηνες σχεση μαζι της) Ερωτεύτηκα κ τα λεγαμε ολα σιγα σιγα τι νιώθαμε μέχρι που είμασταν μαζι..Οπως ειπα είπε ο πρώτος μήνας ολα υπέροχα εγω καθε μερα να την στηρίζω,να είμαι δίπλα της,να προσπαθώ να την κάνω να χαμογελάει,να νιώθει ασφάλεια οτι ότι εγώ είμαι εδώ.. Μια ζωή ασχολουμουν με γυναίκες που έπαιζαν μαζι μου κ διασκέδαζαν.. Αυτήν την νοιαζει αν έφαγα η κοιμηθηκα αν ειμαι κλ οπως κ εγω το ιδιο..Με αγαπαει πολυ κ εγω το ιδιο..Εχει κλαψει πολλες φορες παρα πολυ που μαλωνουμε,μου ελεγε κ λεει δν σου αξιζω ειμαι ηλιθια η φοβαμαι δν θελω να σε χασω,ασε με σε πληγωνω..Τις εξηγησα πολυ καλα οτι μαζι της ειμαι χαρουμενος μονο μαζι της..Δεν με νοιαζει αν κανουμε ερωτα η οχι αυτο θα ερθει αλλα πως να το πω ρε παιδια ειναι κατι που ηθελα κατι που εμπιστευομαι κ την ζωη μου κ με κανει χαρουμενο..Το κακο ειναι οτι ειναι πολυ ντροπαλη οταν βρεθηκαμε την πρωτη φορα κ την κοιτουσα στα ματια μου ειπε ντρεπομαι μην κοιτας ετσι..Ειναι πανεμορφη κ για μενα πολυ σεξυ..Ο καθενας θεωρει την δικια του κοπελα ετσι..Μην πολυλογο..Ειμαστε 3 μηνες κ την εχω δει 5 φορες μονο..Γτ ειχαμε ατυχιες αφηστε που στην αρχη ντρεποταν να με δει αλλα το εκανε γτ εβλεπε οτι θα χωριζαμε ετσι..Οποτε την ειδα..Και ξανα..Ομως καθε φορα την παρακαλαω δλδ μωρο μου θες να βρεθουμε αυριο ; Θες την τριτη μου λεει δν μπορω εχω δουλεια με την μητερα μου κ οντως εχει μου το εχει αποδειξει οπως κ παει στο χωραφι με τα ροδακινα..Αλλα την παρακαλαω οταν κάποιος αγαπαει κ σκεφτεται τον αλλον δν κανει τα παντα για να τον δει ; Αυτη ομως εγω την παρακαλαω κ ολο δν γντ μετα νευριαζω κ το αφηνω πανω της κ μου λέει παλι ομως εγω την ρωτησα ποτε κ μου λεει αυτη την ημερα..Τις λεω γντ να με βαλεις στο προγραμμα σου να μην με εχεις τελευταιο κ μια φορα την βδομαδα να με βλεπεις ; Δν ειναι δυσκολο ουτε μακρια..Μια φορα πηγα στο χωριο της κ προσεχε τα αδερφα της 18 χρονων ειναι η κοπελα μ κ την πρμν 4 ωρες μεχρι που βαρεθηκα κ εφυγα..Εκλαιγε γτ ηταν ηλιθια ελεγε οτι ολα σκατα τα εκανε κ ειπα μην ανησυχεις δν συμβαινει κατι...Το προσπερασα παρολο που πονεσα..Ενω μου εκεγε ξερω θα με αφησεις κ φοβαμαι..Αυτες τις μερες σκοτωθηκαμε ασχημα γτ περασαν 15 μερες κ αν δεν τις πω να βρεθουμε δν θα το σκεφτει μου ειπε παλι οχι τις λεω για αλλη μερα παλι δν μπορει κ μετα δν μπορει ξανα κ οντως ειχε δουλειες..Μαλωσαμε ασχημα σκεφτηκε τελος μα προχθες την πηρα τηλ κ τα λυσαμε ολα κ ειμαστε μια χαρα..Τις λεω να βρεθουμε παλι κ μου λεει μαλλον δν μπορω..Ειπα ενταξει σιγα το επαιξα αδιαφορος..Απο τοτε που ειμαστε μαζι εγω την παιρνω τηλ κ αυτη δν το εκανε ποτε μα ποτε..Τι να κανω αλλο ποια πειτε μου δν αντεχω..Σιγουρα μπορει να με δει μια μερα μα σαν να μην καιγεται κ πολυ,να μην γουσταρει κ τοσο να βρισκομαστε..Δν μπορω να την παρακαλαω νσ βρεθουμε κ αυτη ποτε δν μου ειπε θελω να σε δω..Τα εχω συζητηση μαζι της μα μου λεει δν με καταλαβαινεις κ κλαιει κ γινομαστε χαλια..Απο σμρ ολα στα α.....α μου νιωθω να ξενερωνω μα αν νιωσω οτι την χανω πεθαινω μεσα μου..Τι να κανω για να βρισκομαστε ; Για να με βαλει στο γαμημενο προγραμμα της να πει σημερα θα δω το αγορι μου γτ μου λειπει αλλα αρ....α τιποτα αυτη δν κτλβν..Τι αλλο να κανω για να μου πει θελω αυριο να σε δω γινεται ; Τι στο καλο συμβαινει ; Την ρωτησα κ μου λεει τιποτα μα τιποτα..Δν γντ να βγαλω ακρη σε αυτο το θεμα..Τις 2 τελευταιες φορες που εχουμε βρεθει εχουμε προχωρησει πολυ μα οχι στον ερωτα μου ειπε το θελω μα το θελω καπου ρομαντικα οχι οπου ναναι γτ ειμαι κ η πρωτη της φορα κ φοβαται λιγο κ της λεω μην ανησυχεις θα τον αντιμετωπισουμε μαζι κ οταν νιωσεις ετοιμη θα το κανω..Μου λεει φοβαμαι μην το αναζητησεις αλλου λεω οχι δν σε θελω γι αυτο..Ρε παιδια εμενα δν με νοιαζει αν κανω ερωτα μαζι της μα τον μπελα μου μεσα θελω να την βλεπω,να περναμε στιγμες μαζι,να περναμε ωρες να κανουμε βολτες αλλα κ τα πονηρα μας πραγματα ολα..Μα θελω να την βλεπω..Στην αρχη καναμε πολλα σχεδια για πολλες ημερομηνιες μα ουτε μια δν εγινε..Την ρωταω γτ μου λεει δν ξερω μην με πιεζεις σε αυτο..3 μηνες μαζι κ σε εχω δει 5 φορες ; Θα τρελαθω..Την αγαπω κ μαγαπαει εχουμε δεθει πολυ εχει μιλησει στην μανα της στην αδερφη της με ξερουν ολοι..Με εχει ερωτευτη οπως κ εγω..Μα στο θεμα το να βλεπομαστε τι γντ και με εχει τελευταιο στο προγραμμα..Να βγει πρωτα με τις φιλες της,να παει στον σαμπανη να παει στον αργυρο..Να παει σε πανηγυρια μα μια κωλο ημερα δν γντ να κανει τα παντα να προσπαθησει να με δει κ να πει σιγουρα θα σε δω αυριο ; Την εχω ρωτησει απειρες φορες μα δν ξερω λεει κ μαλωνουμε..Τι να κανωω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140542 από ΝικηΠι. στις 05 Ιανουαρίου 2018, 5:35μμ

ΝικηΠι.

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Να την παρατήσεις... Η μάλλον προειδοποίησε την πρώτα και αν πάλι κανει τα ιδια χώρισε την έτσι έκανα και εγώ σε ενα παιδί που ήθελα να χωρίσουμε αλλα δεν ήθελα να του το πω για να μην τον πληγώσω δεν σου λέω οτι ειναι έτσι απλά λέω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login