Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Στα χλιδάτα κομμωτήρια μπορείτε να εμπεδώσετε τον ορισμό της λέξης 'σαχλαμούνι'.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Πρέπει να γυρίσω σε αυτόν η οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139865 από marakii22 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 3:55μμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Είμαι με ένα παιδί εδώ και 1.5 χρόνο περίπου. Εχθες εμαθα ότι έγινε κάτι που τα άλλαξε όλα. Έκανε φάση με μια όταν τα ειχαμε 5 μήνες. Έχω πληγωθει πολύ μετά από αυτό. Δεν μου το είπε καν ο ίδιος. Το εμαθα από την κοπέλα που έκανε κάτι. Με αγαπάει πολύ και το ξέρω. Έχει μετανιώσει και το βλέπω. Μου έχει ζητησει πολλές φορές Συγγνώμη αλλά εγώ δεν κάνω πίσω. Του είπα τέλος. Τον αγαπάω αλλά νιώθω ότι μετά από αυτό δεν μπορούμε να ήμαστε ξανά μαζί. Κάνω λάθος; Πρέπει να του δώσω ευκαιρία; (Να προσθέσω ότι δεν έχει δώσει ξανά δικαιώματα) βοηθήστε μεε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139866 από EleniP1 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 4:44μμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε καταλαβαινω απολυτα. Αλλα ειμαι της αποψης οτι αφου το εκανε μια φορα, τη δευτερη θα του ειναι πιο ευκολο. Δεν αντιλεγω μπορει να σε αγαπαει αλλα ξερει τι ειναι αληθινη αγαπη? Οταν αγαπας καποιον δεν τον προδιδεις. Και το χειροτερο ειναι οτι δεν ειχε το θαρρος να στο πει ο ιδιος αλλα η κοπελα εκεινη. Που γυρισε δηλαδη μετα απο εναν χρονο και απλα στο ειπε? Για ποιο λογο? Τι ειχε να κερδισει μετα απο τοσο καιρο? Μηπως στο ειπε γιατι παιζει ακομα μεταξυ τους κατι? Μικρη κοπελα εισαι δεν σου αξιζει να βασανιζεσαι με τοσα ερωτηματα. Ευχησου του τα καλυτερα αλλα μακρια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139868 από marakii22 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 5:08μμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δεν είχε το θάρρος γτ φοβόταν ότι θα με χάσει. Είναι κάπως μπερδεμένο σχετικά με αυτήν την κοπέλα και της έστειλα μνμ εγώ και κατέληξα να μάθω την αλήθεια. Μου είχε πει ψέμματα αυτός ότι ήταν και καλά ένα φιλι μόνο αλλά κάτι δεν μου στεκόταν καλά και της έστειλα. Εγώ είμαι της άποψης ότι αφού έγινε ήδη κατάλαβε το λάθος του και δεν παίρνει για δεύτερη φορά. Αλήθεια δεν ξέρω τι να κάνω. Δείχνει να μαγαπαει τόσο πολύ αλλά φοβάμαι να του δώσω και άλλη ευκαιρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139870 από EleniP1 στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 5:51μμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αν τον θελεις πολυ θα μπορουσες να του δωσεις μια δευτερη ευκαιρια με επιφυλαξη και να τον τεσταρεις αλλα θα εισαι ευτυχισμενη ή θα σε τρωει μεσα σου η αμφιβολια? Ο,τι κι αν διαλεξεις θα κοιτας εσυ πως νιωθεις οχι αν αυτος σε αγαπαει ή στεναχωριεται. Με συγχωρεις αλλα οταν εκανε τη φαση πισω απο την πλατη σου δεν φανηκε να στεναχωριοταν και πολυ. Τελοσπαντων. Σκεψου μεσα σου τι θες. Εμεις ειμαστε τριτοι. Ο καλυτερος συμβουλος ειναι ο εαυτος σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139877 από marakii22 στις 06 Σεπτεμβρίου 2017, 3:48μμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καθησα το σκέφτηκα και τελικά έχεις δίκιο. Μίλησα και με δικά μου άτομα και μου λένε να μείνω μακριά. Όντως δεν μπορώ να συγχρωρεσω κάτι τέτοιο. Λένε πως μόνο αν υπάρχει κενό στην σχέση χωράει και τρίτο άτομο. Να πω την αλήθεια στους 5 μήνες δεν υπήρχε και κάτι δυνατό ανάμεσα μας και έχει αλλάξει πολύ ως άτομο από τότε αλλά δεν μπορώ να το κάνω. Σε ευχαριστώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139990 από Marouki στις 25 Σεπτεμβρίου 2017, 11:32μμ

Marouki

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι πως νιώθεις μέσα σου. Ότι και να λέμε όσο και να θέλουμε να συγχωρήσουμε τον άλλον μέσα μας για να μη χαλάσει αυτό που έχουμε ακόμα και να βάλουμε κάτω τον εγωισμό μας κάτι μέσα μας έχει σπάσει και δε νιώθουμε ποτέ ξανά όπως πριν. Και να σου πω την αλήθεια και να τον συγχωρέσεις πάντα θα υπάρχει ένα ερωτηματικό μέσα σου ένας θυμός και μια ανασφάλεια που σημαίνει ότι όσο και να προσπαθείς να τα ελέγχεις αυτά με τον καιρό θα βγαίνουν στη σχέση με αποτέλεσμα εσύ να μη του δείχνεις εμπιστοσύνη που είναι βασικό σε μια σχέση και να είσαι καχύποπτη και αυτός πάντα να νιώθει άσχημα και υποτιμητικά απέναντι σου οπότε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login