Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Παρεες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139935 από Itsjustme στις 14 Σεπτεμβρίου 2017, 5:30μμ

Itsjustme

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας.ειμαι 14 ετων και κανω παρεα μονο με κοριτσια.μιλαω και με κανα αγορι αραια και που.το θεμα ειναι οτι προσπαθησα να αναπτυξω φιλιες τωρα με αγορια αλλα δεν θελουν.εγω κανω παρεα με κοριτσια γιατι επειδη απο στην τριτη δημοτικου αλλαξα σχολειο και τα καινουρια παιδια δεν με ηθελαν.μονο τα κοριτσια με πλησιασαν.τωρα το θεμα ειναι οτι αρχιζω και σκεφτομαι:μηπως ειμαι γκει?ετσι με λενε τα αγορια ή τουλαχιστων με ελεγαν μεχρι περυσι.πειτε μου τι να κανω για να κανω παρεες και με αγορια γιατι δεν λεω με τα κοριτσια ειναι cool αλλα μερικες φορες χρειαζεται να συζητησεις με αγορια.

Ελπιζω να μην σας κουρασα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139938 από EleniP1 στις 15 Σεπτεμβρίου 2017, 12:31πμ

EleniP1

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Βρε τι καθεσαι και σκεφτεσαι και παραλληλα βασανιζεσαι? Δεν υπαρχει τιποτα κακο στο να κανεις παρεα με κοριτσια. Και το οτι σου βαζουν ταμπελες απο το πουθενα τα αλλα αγορια δεν ειναι υπερ τους. Ποτε μην επιτρεπεις στους αλλους να σε επηρεαζουν στο οτιδηποτε. Θα κανεις ο,τι σε κανει να νιωθεις καλυτερα. Οσο για το πως θα κανεις παρεα με τα αγορια της ταξης σου βρες ενα θεμα που να βλεπεις οτι τους ενδιαφερει. Πχ αν υποστηριζετε την ιδια ποδοσφαιρικη ομαδα μπορεις να μιλησεις για το προσφατο ματς της ομαδας και ασε την κουβεντα να κυλησει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139948 από TakisA1 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 12:45πμ

TakisA1

banned
μέλος από: 17/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Υπερβολές...
Και εγώ πάνω κάτω το ίδιο 'πρόβλημα' έχω. Μπορούμε να κάνουμε παρέα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login