Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γάμος: Ο σκουπιδοτενεκές του έρωτα.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Γουσταρει η παίζει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140045 από Tasossam στις 11 Οκτωβρίου 2017, 9:59πμ

Tasossam

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είναι μία κοπέλα που μιλάμε κάνα δυο μήνες που με έχει κάνει να τρελαθώ. .......που λέτε πριν κάνα δυο μήνες που δουλευε σε μια καφετέρια και πηγενα για το καφεδάκι μου κάθε μέρα. ....κάποια στιγμή άρχισε να μου πιάνει κουβέντα μετά αρχίσαμε να μιλάμε στο μεσεντζερ μου έλεγε πόλη καλά λόγια και άρχισα να πιστεύω πως γουσταρει. ...ήταν 14 Αύγουστου όπου είχε ρεπό και της λέω ελλα να πάμε καμιά βολτα και με ρώτησε που και της λέω σε καμία καφετέρια και λει κάπου αλλού .λέω πάμε λιμάνι μου λέει κάπου να μη έχει κόσμο...και μου προτινει μέρος συναντιομαστε κατά της 11 το βράδυ και πάμε και τα λέμε λίγο αγκαλιτσα τπτ περισσότερο και πάει 12 βράδυ αλλάζει η μέρα και είχε γιορτή της λέω χρόνια πολλά μου λει ευχαριστώ πολύ με θυμήθηκες και τέτοια. ...της ρωτάω έχει αγόρι και μου λέει ναι και μου λέει δε είναι και κάτι σοβαρό αλλά είμαι πίστη τεσπα δεν κάναμε κάτι φεύγουμε ηστερα...και μου στέλνει πότε θα ξαναπάμε και τετοια. .κάθε μέρα για ένα μήνα με έστελνε καλημέρα πρώτη ...φτάνουν τα γενέθλια μου και μου κάνει δώρο μια λάκτα ....όταν της είχα πει ότι την ήθελα μου λέει για το αγόρι τις. ....μετά χώρισε από μια βδομάδα και μου λέει θα κάνω καιρό για να ξανακάνω σχέση και της λέω το πήρα το υπονοούμενο. ....τεσπα......ενώ είχα κολλήσει. ...το κατάλαβε και το πήρε πάνω της έχει γίνει άλλος άνθρωπος...άρχισε βρίζει νευριάζει με το παραμικρό μόνο και μόνο για να την λέω συγγνώμη. ..όταν την στέλνω μήνυμα πολες φορές λει τη θες και τέτοια ξενερώνω και για μέρες δε στέλνω και στέλνει γιατί δεν μου στείλεις. ......τι να κανωωω πείτε μου. ..αα επίσης να πω είμαι 17 και είναι 16
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login