Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απειροι άνθρωποι ξοδεύουν λεφτά σε πράγματα που δεν τα θέλουν, για να καταπλήξουν ανθρώπους που δεν μπορούν να υποφέρουν.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Με γουστάρει η απλα ’παίζει’;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140102 από kostas1938 στις 08 Νοεμβρίου 2017, 11:15πμ

kostas1938

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.. συγνώμη εκ των προτέρων για το μεγάλο ποστ, ειμαι 16 χρονών και πάω δευτέρα λυκείου.Πριν 2-3 βδομάδες ο κολλητός μου τα έφτιαξε με μια κοπέλα από την τάξη μας και μέχρι να γίνει αυτό άρχισα να κάνω κι εγώ λίγο παραπάνω παρέα με τις φίλες της..Τέλος πάντων, αυτο το διαστημα αρχισα να ειμαι πιο κοντα με μια κοπελα απο την παρεα αυτη, καθομαστε αρκετες φορες μαζι στην ταξη, απλωνει τα ποδια της πανω μου και τα χαιδευω λιγο η και αυτη τα δικα μου καμια φορα...Γενικα γελαμε αρκετα ο ενας με τον αλλον και αρκετες φορες ερχεται και με αγκαλιαζει.Πιστευω οτι δεν ειμαι και πολυ εμφανισημος καθως εχω 5-6 κιλα παραπανω απο οτι θα επρεπε.Νιωθει κατι για μενα η απλα τα κανει ετσι;Να σημειωθει οτι σε μια βδομαδα ειναι η χοροεσπεριδα και λεω να 'χωθώ', τι λέτε; ευχαριστώ για το χρόνο σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140103 από ticky14 στις 08 Νοεμβρίου 2017, 11:49πμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χωσου δεν εχεις τιποτα να χασεις απλα μιλα της αυτη τη βδομάδα και αρχισε να ψηνεις κατάσταση .Επισης μπορειτε να περασετε λιγο περισσότερο χρονο μαζι πχ βολτα καφε κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login