Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Θελω να γνωρισω την γειτονισσα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140344 από Mike_94 στις 03 Δεκεμβρίου 2017, 6:05μμ

Mike_94

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλες και φιλοι. Με λενε μιχαλη,24 χρονων και ειμαι νεος στο φορουμ. Επλιζω να ειστε καλα. Θα ηθελα τις πολυτιμες συμβουλες σας. Η ιστορια μου ξεκιναει την περασμενη Τεταρτη οταν εφευγα απο το διαμερισμα που προσφαρα νοικιασε ενας φιλος μου και μπηκα στο ασανσερ οπου και ειδα μια κοπελα. Της ειπα ασυνειδητα γεια οπως κι εκεινη. Μολις βγηκαμε,με ρωτησε αν μενω διπλα αν ειμαι φοιτητης κτλ. Επειδη ημουν βιαστικος της ειπα καληνυχτα και εφυγα. Την επομενη μερα εφαγα κολλημα. Επρεπε να τη γνωρισω και να μαθω περισσοτερα για εκεινη. Μεχρι και σημερα δεν την εχω πετυχει και θελω οπωσδηποτε να βγουμε κτλ,και δεν ξερω τι να κανω. Ο φιλος μου λεει να της χτυπησω με δικαιολογια πχ τη ζαχαρη αλλα το βρισκω γελοιο και ντρεπομαι. Δεν ξερω καν το ονομα της. Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140348 από alexandra87 στις 05 Δεκεμβρίου 2017, 2:25μμ

alexandra87

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σου! Η καλύτερη λύση κατά την γνώμη μου είναι να κάνεις υπομονή μέχρι να την ξαναδείς. Οταν γίνει αυτο προσπάθησε να της ανοίξεις πάλι μια όμορφη συζήτηση με τέτοιο τρόπο ώστε να καταφέρεις να ανταλλαξετε αριθμούς ή fb. Άμα καταφέρεις τα τελευταία μετά είναι εύκολο😎
Αν δεν αντέχεις την αναμονή πήγαινε και χτύπησε της την πόρτα. Μπαμ μπαμ!🔫
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140351 από lida στις 06 Δεκεμβρίου 2017, 9:22πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χτυπα της το κουδουνι στην ψυχρα και μολις ανοιξει πες της την αληθεια οτι ηθελες να την ξαναδεις. Πριν προλαβει να απαντησει πες της οτι ηθελες να κανεις το κολπο με τη ζαχαρη αλλα θαα ηταν χαζο. Εδω αυτη θα γελασει και το κλιμα θα εχει ζεσταθει για κουβεντα. Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login