Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Η θρησκεία της υπακοής στο ιερατείο, με ήρωα τον ανυπάκουο στο ιερατείο γιο του Θεού.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ειμαι ερωτευμενη με τον Καθηγητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140655 από Lima_zi στις 16 Ιανουαρίου 2018, 2:00μμ

Lima_zi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Θελω να εξομολωγηθω κατι που με τρωει μεσα μου. *Ειμαι ερωτευμενη με τον καθηγητη μου* Ναι, αυτο. Δεν ξερω τι να κανω προσπαθω να τον βγαλω απο το μυαλο μου κ δεν γινεται αυτο.. Τον σκεφτομαι συνεχως... Του εχω δειξει οτι μου αρεσει παιζει να εχει καταλαβει κατι αλλα δεν ξερω... Κ σ'αυτον αρεσω. Το πιστευω ακραδαντα αυτο! Ο τροπος που με κοιταζει ειναι πολυ διαφορετικος απ τα αλλα παιδια. Τα κομπλιμεντα που μου κανει κανενας αλλος καθηγητης δεν τα κανει σε μαθητρια του. Η αληθεια ειναι πως μου αρεσει αυτο το φλερτακι μου κανουμε... Ομως τωρα πρεπει να τον βγαλω απο το μυαλο μου. Δινω πανελληνιες φετος κ το μυαλο μ ειναι συνεχεια σ'αυτον. Τι να κανωωω;;;;;;; 💔💔💔
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140657 από Kostaz98 στις 16 Ιανουαρίου 2018, 4:09μμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αυτή η σκηνή μου θυμίζει τσόντα χιχι :)
Βρες κάποιο αγόρι στην ηλικία σου που εκτός απο την ηλικία θα έχετε και περισσότερα κοινά.Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει μέλλον σε ενδεχόμενη σχέση.
Καλή επιτυχία στις πανελλήνιες !!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140664 από GeoVW στις 17 Ιανουαρίου 2018, 9:29πμ

GeoVW

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δωστου να καταλάβρι με τον καθηγητή και άσε τις πανελλήνιες. Ο έρωτας δεν έρχεται στηζωη καθε μέρα και θα το καταλάβεις όταν μεγαλώσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login