Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πάντα ένα αγόρι θα μας βασανίζει.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140789 από Avoiq στις 01 Φεβρουαρίου 2018, 6:30πμ

Avoiq

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Νομίζω ο τίτλος τα λέει όλα.
Λοιπόν, είναι ένα αγόρι που μ' αρέσει αρκετά. Του το έχω πει και του το έχω δείξει. Μου έχει πει ότι ενδιαφέρεται και εκείνος, αλλά δεν είναι έτοιμος λόγω κάποιων θεμάτων.
Από τότε που τον γνώρισα, μου είχε κεντρίσει τόσο το ενδιαφέρον, που δεν με ένοιαζαν άλλοι, είμαι αφοσιωμένη μόνο σε αυτόν. Επομένως, όταν μου είπε ότι δεν είναι έτοιμος ακόμα, λέω εντάξει θα περιμένω. Από την άλλη σκέφτομαι, "Άνθρωπος είμαι, έχω και εγώ τις ανάγκες μου.". Αλλά ξέρω πως αν κάνω κάτι με άλλον, μετά θα έχω τύψεις. Αλλά δεν αντέχω κιόλας, γιατί δεν ξέρω σε πόσο καιρό θα είναι έτοιμος.. Οπότε θα ήθελα μια συμβουλή. Ξέρω πως στην τελική θα κάνω του κεφαλιού μου... ή plot twist της καρδιάς μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140793 από lida στις 01 Φεβρουαρίου 2018, 10:01πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Nai kαι παντα εμεις θα βασανιζουμε τα αγορια. Λοιπον αυτο το δεν ειναι ετοιμος ακομα ειναι χαζο κ το λεει επειδη φοβαται να κανει ακομα σχεση κ μπορεις ευκολα να το ξεπερασεις αρκει να κουνησεις λιγακι κι εσυ τημ ουρα σου. Μου εχει τυχει κι εμενα αγορι που με απεκρουσε αρχικα αλλα τον καταφερα χωρις πολυ κοπο κ τελικα τα φτιαξαμε μια χαρα. Και δεν βλεπω γιατι να εχεις τυψεις αν κανεις κατι με αλλον αφου θατο θελεις. Το σωστο σε τετοια θεματα ειναι οπως λες να κανεις του κεφαλιου σου κ να περνας ωραια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140797 από Avoiq στις 01 Φεβρουαρίου 2018, 12:47μμ

Avoiq

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν θα ήταν υποκρισία, ενώ του έχω πει ότι μ' αρέσει να κάνω κάτι με άλλον;
Σκέφτομαι έτσι γιατί μου είχε πει ότι δεν του αρέσουν οι κοπέλες που πηγαίνουν με πολλούς..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140810 από lida στις 02 Φεβρουαρίου 2018, 4:57μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Γιατι? Επειδη αυτος ειναι φοβιτσιαρης να κανει σχεση πρεπει εσυ να γινεις καλογρια σε μοναστιρι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login