Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ερωτευμένος #νοτ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140916 από Animal στις 19 Φεβρουαρίου 2018, 4:54πμ

Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Γειά σας Τώρα τελευταία με προβληματίζει κάτι πολύ. Είμαι 18 χρόνων και πότε μου δεν είχα σχέση με κάποιο κορίτσι. Δεν ξέρω καν αν έχω ερωτευτεί. Πέρυσι γνώρισα ένα κορίτσι για το οποίο νομίζω κάτι ένιωσα. Τώρα όμως είμαστε κολλητοί και αυτή τα έχει με έναν φίλο μ(δεν με πειράζει όμως). Δεν ξέρω κάποιες φορές νομίζω νιώθω κάτι για αυτήν αλλά νομίζω ο τι είμαστε καλύτερα ως φίλοι. Το θέμα είναι ότι ποτέ μου δεν έχω φιλήσει ή κάτι τέτοιο. Δεν είχα καμία σχέση στο παρελθόν γτ ακριβώς πότε μου δεν έχω νιώσει κάτι δυνατό για κάποια. Τόσο δυνατό που να θέλω να κάνω κάτι σγρ. Μια περίοδο την παραπάνω κοπέλα την σκεφτόμουν συνέχεια αλλά μέχρι εκεί. Υπάρχουν κορίτσια που με γουστάρουν όμως εγώ όχι γι αυτό δεν έχω κάνει και κάτι. Δεν μπορώ να καταλάβω γτ μου συμβαίνει αυτό γτ δεν έχω ερωτευτεί ποτέ μου τόσο έντονα όσο λένε. Δεν ξέρω αν 3χει κάποια σχέση αλλά μένω σε χωριό. Πλιζ έχει κανείς καμιά συμβουλή. Πρέπει να ανησυχώ; είμαι 18 και μάλλον όχι ερωτευμένος. 😓😓
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140918 από Grie09 στις 19 Φεβρουαρίου 2018, 4:03μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φιλέ μου, αρχικα έχω να σου πω πως ο έρωτας δεν είναι κατι απλό, δεν ειναι κατι που έρχεται συνέχεια. Ειναι κατι που όταν μπει στη ζωή σου θα αλλάξει τα παντα, θα θες να είσαι συνέχεια μαζί της, να ασχολεισαι συνέχεια μαζί της, να νιώθεις οτι τη θες πως δεν μπορείς να τη βγαλεις απο το μυαλό σου. Οσον αφορα το μήνυμα σου, αυτό που εχω να σου πω εγώ, ειναι να τα βρεις με τον εαυτό σου, και να κατανοησεις τα συναισθήματα σου. Αν νιώθεις κατι πραγματικα... ΠΡΟΧΩΡΑ.. Είσαι πλούσιος και δεν τον ξέρεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login