Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μου ζητανε να τους πηγαινω(αμαξι)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141132 από Ana-menos στις 26 Μαρτίου 2018, 10:41πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολα τα παιδια, 1 χρονο και λιγο παραπανω εχω διπλωμα αμαξιου, στην αρχη δεν το επαιρνα αλλα τωρα που το παιρνω για το θεμα της σχολης υπαρχουν 1-2 παιδια τα οποια μενουν κοντα στην περιοχη μου, δηλαδη κανα 5λεπτο-10λεπτο αποσταση και μου ζητανε αρκετες φορες να τους πηγαινω , δηλαδη πρωτα τον εναν και μετα τον αλλον....ο ενας σταματησε να μου το λεει και τωρα εχει μεινει το αλλο το παιδι που πραγματικα σας το λεω καθε φορα που σχολαμε η πηγαινουμε στην σχολη μου στελνει μηνυματα για να τον παρω. Το προβλημα δεν ειναι οτι δεν θελω να τον παιρνω μαζι , απλα με αυτο το παιδι δεν εχουμε σχεσεις, δηλαδη δεν ειμαστε αυτο που λεμε "φιλαρακια", μαλιστα περσυ ειχαμε τσακωθει κιολας και δεν τον παω σαν ατομο και ουτε πιστευω οτι θα γινουμε ποτε και φιλοι, για αυτο το λογο δεν θελω να τον παιρνω λες και ειναι κανας κολλητος μου καθε φορα. Πιστευετε οτι ειμαι υπερβολικος σε αυτο το θεμα? Και τι πρεπει να του λεω για να του δινω και καλα "ακυρο" οτι δεν θελω να τον παρω..του λεω οτι παω για καφε μετα την σχολη αλλα και παλι με ρωταει τις αλλες μερες...καμια ιδεα για να σταματησει να με πριζει τοσο?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #141147 από Maraki40 στις 29 Μαρτίου 2018, 4:05μμ

Maraki40

μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλα στο επομενο μνμ του μην απαντήσεις η αν θες να απαντήσεις πες του ότι δεν μπορεις να τον πάρεις αυτήν την φορά για καποιον λόγο και θα κόψει από μόνος του. Δεν εισαι υπερβολικός απο την στιγμή που έχετε προηγούμενα. Δεν εισαι αναγκασμένος να τον παιρνεις καθε φορα εξάλλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login