Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια μέρα καθόμουν και σκεφτόμουν απελπισμένος. Ένα χέρι μ' ακούμπησε στον ώμο και μια φωνή μου είπε με βεβαιότητα: "Ευθύμησε, γιατί τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα". Ευθύμησα λοιπόν και τα πράγματα όντως έγιναν χειρότερα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ασπρες τριχες σε μικρη ηλικια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141201 από Ana-menos στις 08 Απριλίου 2018, 1:12μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια, λογω γονιδιων απο τον πατερα μου και την μανα μου(πιο λιγο απο κει) αρχισα να βλεπω ασπρες τριχες στα 17-18, τοτε ηταν λιγες και μονο με παρατηρηση στο μαλλι μου το διαπιστωνες..τωρα ειμαι 21 χρονων και εχουν γινει περισσοτερες προφανως δηλαδη στην φρατζα φαινονται καποιες φορες και συνεχεια οταν το βλεπει καποιος που το βλεπουν αρκετοι πετανε φρασεις τυπου "γερασες" η "ασπρισες" κλπ..ομολογω οτι αυτο στην αρχη με πειραζε αλλα σκεφτειτε οτι το ακουσα τοσες φορες ωστε να το συνηθισω και πλεον να μην με ενοχλει τοσο. Παρολα αυτα ξερω οτι καπου στα 30 μεγαλυτερο απο το 50%-60% των τριχων μου θα ειναι ασπρες, και βασικα αυτο με εριξε γιατι σκεφτομαι πως οι ασπρες τριχες στα 30 η στα 25 που θα εχω επισης μπορει να μην θεωρειται γοητεια για τετοια ηλικια...Ειναι ενα θεμα που λιγο ψυχολογικα με χαλαει και δεν θελω να βαλω μεσα βαφες κλπ...εσεις τι πιστευετε σε αυτο το θεμα? πως θα βλεπατε εναν νεαρο με ασπρες τριχες? και γενικα αν υπαρχει καποιος τροπος να το βελτιωσω καπως γιατι ως νεος θα θελω να κερδιζω εμπειριες με κοπελες και πιστευω οτι αυτο θα ειναι ενα μειον
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login