Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός από το ftou.gr κανείς δε σε θυμάται, σ' αυτό το ιντερνετικό ταξίδι του χαμού.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μπέρδεμα με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141259 από tyxaios στις 20 Απριλίου 2018, 6:12μμ

tyxaios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του ftou! Θέλω να μοιραστώ μαζί σας το πρόβλημά μου, περιμένοντας κυρίως απαντήσεις από κορίτσια. Είμαι φοιτητής 3ου έτους και σπουδάζω στην πόλη μου. Πρόσφατα γνώρισα στο γυμναστήριο μια κοπέλα 3 χρόνια μικρότερη, η οποία δίνει φέτος. Η φάση έχει ως εξής. την έχω δει 3 φορές από κοντά, είναι πολύ θερμή και μιλάει πολύ, χωρίς να λέει βλακείες. Τη δεύτερη φορά που την είδα, πήρα με πολύ ευκολία το viber της, όπου και εκεί μιλάει επίσης πολύ. Χωρίς να έχει υπωθεί τίποτα ερωτικό, της πρότεινα να βγούμε, όποτε μπορεί και δέχτηκε πάλι αμέσως απο βδομαδα. Σήμερα ξανασυναντηθήκαμε στο γυμναστήριο (απ οτι καταλαβα ηρθε για εμενα γτ ειχε δουλεια αλλα τα στριμωξε πολυ και βρηκε χρονο) και με φίλησε (στο μάγουλο). Αυτό που με προβληματίζει είναι το εξής. Της έχω βάλει το emoticon με την καρδούλα 3 4 φορές και το αφήνει ασχολίαστο, απαντώντας με :) . Χθες μόνο έβαλε και αυτή όταν μου είπε καληνύχτα (πέρα από αυτό, δεν έχει αναφέρει τπτ ερωτικό και αυτό με μπερδεύει). Με μπερδεύει που ενώ της δίνω το "πάτημα", αυτή δεν το εκμεταλευεται. Τι λετε ρε παιδια; Υπαρχει περιπτωση να ηταν τοσο θερμη αν με εβλεπε φιλικα; Τι λετε να της πω για να μαθω τι θελει απο εμενα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141261 από ismini86 στις 22 Απριλίου 2018, 6:11πμ

ismini86

μέλος από: 22/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μάλλον σε γουστάρει αλλά είναι μικρή ακόμη και δεν ξέρει πως να το χειριστεί. Είναι στο δικό σου χέρι να της μιλήσεις όμορφα και αν έχεις αγνές προθέσεις να της το πεις ξεκάθαρα τι θέλεις από αυτή. Αυτή είναι η γνώμη μου και περίμενε την όποια αντιδρασή της. Αν είναι θετική καλώς αν όχι και στο πει με όμορφο τρόπο να την αφήσεις ήσυχη, αν πάλι αρνηθεί γιατί πιθανώς να έχει χαμηλή αυτοπεποίθηση και δεν σου εξηγήσει γιατί αρνήται τότε συνέχισε να την προσεγγίζεις μέχρι να γίνει ξεκάθαρη. Αυτά από εμένα. Καλή καρδιοκατάκτηση φίλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141262 από tyxaios στις 22 Απριλίου 2018, 1:36μμ

tyxaios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλη ismini καλησπέρα! Είναι πολύ κατατοπιστική η απάντησή σου, απλά έχω μια απορία. Γίνεται να μην με θέλει λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης (που έχει), ενώ ξέρει ότι τη γουστάρω; Δεν είναι παράλογο;

ΥΓ αν δεν απαντήσει κανείς άλλος, η αποδεκτή δικιά σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login