Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

θελω να της πω οτι μου αρεσει αλλα φοβαμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141294 από koumaskoumas στις 06 Μαΐου 2018, 5:01μμ

koumaskoumas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα εδω και 3-4 χρονια γνωριζω μια κοπελα. παρεπιπτοντως ειμαι 18 τριτη λυκειου. την κοπελα που λετε την ηθελα στην 2α γυμνασιου αλλα ηταν με ενα αγορι μετα χωρισε τα εφτιαξε με αλλον αλλα και εγω ειχα σταματησει να δινω σημασια αλλα τωρα πλεον κανω κινηση ματ και ειπα τελος θα βρω τροπο να κανω κατι μαζι της. ξεκινησα καλα αρχισα της μιλουσα καθομασταν μαζι στο θρανιο καποιες φορες και 2 φορες την πηγα σπιτι της. μια φορα κι ολας εβρεχε κι παρολα αυτα της ζητησα να κρατησω το ποδηλατο της να μην κουραζεται. το θεμα ειναι οτι θελω να της πω οτι μου αρεσει αλλα φοβαμαι την απορριψη και μετα μην νιωθουμε αβολα. επισης πολυ τυπικη και φοβαμαι μην με απορριψει με την δικαιολογια των πανελληνιων. το αλλο θεμα ειναι οτι υπαρχει ενας που της κολλαει πολυ. αυτος ειχε μια κοπελα χωρισε και τωρα την πλησιαζει πολυ την κοπελα που θελω και τις μιλαει συνεχεια. βεβαια φαινεται πολυ φιλικα αλλα ειναι πεφτουλας αυτο. το ξερω γι αυτο το λεω και φοβαμαι μην μου την κλεψει χωρις να το καταλαβω. με τη κοπελα οταν την πηγαινα σπιτι της την ρωτησα πως το βρισκει αυτον και ειπε οτι μιλαει πολυ αυτος αλλα μπορει να συννενοηθει μαζι του. επισης θελω να μου πειτε πως το βλεπετε για το αν ενδιαφερεται για εμενα και θα σας δωσω ενα περιστατικο. ενω εβρεχε και ειπαμε να φυγουμε μαζι γιατι μενουμε κοντα, ηταν και μια φιλη της. και οι δυο ειχαν ποδηλατα αλλα η κοπελα της ειπε αν θελει ας φυγει παρολο που ειχε και αυτη ποδηλατο, δηλαδη νομιζω πως προτιμησε να μεινει μαζι μου. τωρα δεν ξερω ελπιζω να μην σας μπερδεψα, θελω απλως να μου πειτε πως το κοβετε με αυτον τον πεφτουλα και πως το κοβετε με εμενα. εχω ελπιδες; να κανω κινηση; και πως να της το πω οτι μου αρεσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login