Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Sxesi me mikrotero sos

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141351 από Iwanna22 στις 25 Μαΐου 2018, 3:00μμ

Iwanna22

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ποτε δεν φανταζομουν τον εαυτό μου σε σχέση με μικρότερο πάντα σχολίαζα αρνητικά οποίους το κάνανε. και να λοιπόν που ήρθε η ώρα που το κάρμα χτύπησε και εμενα. Ερωτεύτηκα έναν μικροτερο. Είμαι τρίτη γυμνασίου και αυτός πρώτη. Είναι πολύ όμορφος και πολύ πιο σοβαρός από τους υπόλοιπους. Και ενδιαφέρεται και αυτός. Φοβαμε να τα φτιάξω μαζί του γτ δεν θέλω να σχολιάσω αρνητικά και ότι τα φτιάχνω με "κουτσικα". Αλλά είναι υπέροχος έχω κόλλημα θα τον ξαναδώ την Πέμπτη σε μια εκδήλωση του σχολειου και από του χρόνου θα είμαστε στο ίδιο γυμνάσιο (αυτός πρώτη και εγώ τρίτη) τι να κανωω? Βοηθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141352 από Iwanna22 στις 25 Μαΐου 2018, 3:03μμ

Iwanna22

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να προσθέσω ότι φοβάμαι επίσης να τον πλησιάσω πολύ γτ δεν νομίζω να έχει έρθει και πολλές φορές σε τέτοια επαφή με κορίτσια . Και το κακό είναι ότι μου εχει γίνει κόλλημα και δεν μπορώ με τπτ να τον βγάλω από το μυαλό μου και να βρω καποιον πιο "εφικτό" για σχέση
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141358 από lida στις 26 Μαΐου 2018, 12:22μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Iwanna22@25 Μαΐου 2018)
από του χρόνου θα είμαστε στο ίδιο γυμνάσιο (αυτός πρώτη και εγώ τρίτη) τι να κανωω? Βοηθεια


Δηλαδη τωρα εσυ τελειωνεις τη 2α γυμνασιου και αυτος το δημοτικο?

Ελεος!!!! Τι σχεση μπορει να εχει αυτος με σχεσεις? Τα αγορια στην ηλικια σου αντε λιγο μεγαλυτερα τα πατησε το τρενο? Συνελθε κοριτσακι μου!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141359 από Lususu στις 26 Μαΐου 2018, 5:14μμ

Lususu

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν θα σου πω τα κλασσικά ξεκολλά και κτλπ διότι όταν τα άκουγα και εγω στην ηλικία σου νόμιζα πως ειναι σλαχαμαρες και λόγια του αέρα. Βρίσκεσαι σε μια ηλικία που τέτοια θέματα φαντάζουν πολυ σημαντικά και όταν αν δεν γίνει αυτο που θελεις θα γίνει το τέλος του κόσμου. Όμως όχι, εγω δεν θα προσπάθησω να σου αλλάξω γνώμη απλα να ξέρεις οτι στην ηλικία που βρίσκεσαι δεν μπορεις να έχεις ουσιαστική σχέση με κάποιον και ειδικά με ενα παιδάκι που τελείωσε το δημοτικό και θα πάει 1η γυμνασίου ενώ εσυ θα είσαι Τρίτη(εάν δεν κατάλαβα καλα διόρθωσε με). Το παιδάκι όσο ώριμο και σοβαρό μπορει να ειναι για την ηλικία του δεν ειναι αντάξιος για μια κοπέλα σαν και εσενα στην εφηβια. Λοιπόν, άσε αυτά που νιώθεις να βγουν προς τα έξω και μην τα καταπιέζεις και θα δεις σε 2-3 μήνες ούτε καν θα τον «θυμάσαι». Ειναι φυσικό να χεις κολλήματα τέτοια με αγοράκια στην ηλικία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141373 από Iwanna22 στις 30 Μαΐου 2018, 2:21μμ

Iwanna22

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Swsta katalaves και εγώ αυτό πίστευα μόνο που μόλις έμαθα ότι έχει εξοχικό εκεί που έχω και θα τον βλέπω όλο το καλοκαίρι μα πόσο κόλλημα πια θα μου γίνει. Τι να πω θα προσπαθήσω να το ξεπερασω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login