Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μου αρέσει η καθηγήτρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141802 από Μανος17 στις 28 Ιουλίου 2018, 9:14πμ

Μανος17

banned
μέλος από: 28/7/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια,ειμαι καινουργιο μελος στο site.Θα ηθελα οσο γινετε πιο γρηγορα την αποψη σας σε ενα προβλημα μου.Εγω ειμαι 17 χρονων και μου αρεσει μια καθηγητρια του σχολειου μου περιπου 40 χρονων(οχι για σχεση αλλα λιγο ετσι γιατι ετσι οπως συμπεριφερεται μου δειχνει οτι θελει εναν αντρα,ειναι χωρισμενη).Για να καταλαβετε φοραει σταν παντελονια και ανοιχτες μπλουζες ενω μια φορα τωρα τελευταια τραβαγε συνεχως την μπλουζα της κατα το μαθημα με αποτελεσμα να φαινεται μεγαλο μερος απο το στηθος της.Λετε να της στελω μυνημα πριν τελειωσω το σχολειο ή θα ειναι επικινδυνο γιατι ειμαι ακομα μαθητης της αρα αν δεν θελει μπορει να δημιουργηθει προβλημα ή να περιμενω ενα χρονο οταν θα τελειωσω το σχολειο αρα και να μην θελει δεν μπορει να μου κανρι κατι αφου δεν θα ειμαι πια μαθητης της;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #141808 από GiorgosMK στις 29 Ιουλίου 2018, 7:25πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε καμία περίπτωση δεν θα σου συνιστούσα να τις στείλεις μήνυμα από τώρα
Είναι μεγάλο ρίσκο και ίσως να βρει μπελά
Περίμενε ένα χρόνο ακόμα που θα είσαι ενήλικος και θα έχεις φύγει από το σχολείο και μετά στείλε της
Α και βεβαιωσου ότι ενδιαφερεται
Αλλιώς ίσως αν παρεξηγηθεί να το αναφέρει στους γονείς σου και να έχεις θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141810 από Μανος17 στις 29 Ιουλίου 2018, 11:35πμ

Μανος17

banned
μέλος από: 28/7/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Και εγω αυτο που λεω να κανω ειναι να περιμενω ακομα ενα χρονο εκτος αν ξεφυγει τελειως και κανει κινηση αυτη πραγμα δυσκολο οσο και να φερεται περιεργα για σχολειο.Εκτος οτι μπορει να δημιουργηθει προβλημα και για την ιδια μππρει να εχω και εγω προβληματα.Σιγουρα οταν στριλω μυνημα σε ενα χρονο δεν θα μπω κατευθειαν στο ψητο,θα κανω μια διερευνηση στις προθεσεις της.Για να καταλαβεις δεν εκδηλωνει οτι θελει καποιο αγορι αλλα εκτος απο το γεγονος που προαανεφερα ντυνατει προκλητικα για σχοελιο και ειδικα για λυκειο που τα αγορια δεν ειναι και τα πιο αγαθα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141826 από lida στις 31 Ιουλίου 2018, 8:12πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Καλα!!! η περιπτωση εντελως συνηθισμενη. Καιστο σχολειο μου υπαρχει μια καθηγητρια που ολα τα αγορια λενε οτι την ερωτευτηκαν και την θελουν. Και απο οτι μαθαινω σε ολα τα σχολεια σχεδον παλι το ιδιο γινεται. Δεν ειναι τιποτα θα σου περασει



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141827 από Μανος17 στις 31 Ιουλίου 2018, 8:38πμ

Μανος17

banned
μέλος από: 28/7/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το εχω βαλλει στοχο.Σιγουρα του χρονου θα της στειλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login