Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Φοιτητρια 1ετης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141937 από cathy18 στις 23 Αυγούστου 2018, 8:26πμ

cathy18

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Αφου λοιπόν κατόρθωσα με επιτυχία να περάσω τη σιχαμαρα των πανελληνίων, Ετοιμάζομαι για τη φοιτητική μου ζωή. Το πρόβλημα ειναι οτι ενδιαφέρομαι για σοβαρή σχέση και θεωρώ οτι θα ειναι δύσκολο να βρω ένα τέτοιο άτομο για να είμαστε μαζί. Οι περισσότεροι έχουν γίνει τόσο βασικοί και ξεχνούν ότι υπάρχουν ακόμα κοπέλες που δεν ενδιαφέρονται μοναχα για ξεπετες..θα ήθελα να ακούσω σοβαρές γνώμες. Και εύχομαι καλή επιτυχία σε όσους δίνουν.     Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141977 από OMG123 στις 29 Αυγούστου 2018, 10:33μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για όλους υπάρχει αυτό που λέμε το έτερον μου ημισι, αργά ή γρήγορα θα έρθει άστο μην το κανεις σαν και μένα που περιμένω τον άνθρωπο των ονείρων μου Καβάλα σε άλογο σαν τον Κολοκοτρώνη, ότι είναι να έρθει θα έρθει και μην σου πω ότι αν σταματήσεις να το σκέφτεσαι θα έρθει και από μόνο του, εννοώ μην το πολύ σκαλίζεις γτ μετά μπορεί να στεναχωρηθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143081 από lance στις 15 Μαρτίου 2019, 10:28μμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μην αγχώνεσαι, όλα θα γίνουν. Θα βρεις κάποιο αγόρι να ταιριάζετε. Επίσης πολύ πιθανό κάποιος να μη σου φερθεί σωστά ή εσύ προς αυτόν. Όλα μέσα στη ζωή είναι, θα δεις ότι κι εσύ η ίδια μπορεί να αλλάξεις στην πορεία. Όλα θα έρθουν από μόνα τους. No worries
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login