Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν φταίνε τα emo για τα χάλια τους, αλλά αυτοί που τα κουρεύουν.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Καθηγητής μαθήτρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142140 από ermioni_sarri στις 13 Σεπτεμβρίου 2018, 1:26μμ

ermioni_sarri

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πφφ... Λοιπόν... Εχω ενα θεμα το οποιο συχνά υπάρχει σε τέτοιες ηλικίες... Ας τα πάρουμε απο την αρχή, ειμαι στο 2ο έτος του πανεπιστημίου, και απο πέρσι εχω μια υποψία... Ενας συγκεκριμένος καθηγητής τον οποίον δεν ήθελα ούτε να τον βλέπω με κοιτάζει συνέχεια, για την ακρίβεια καρφώνεται, και όποτε με βλέπει μου πιάνει κουβέντα για άσχετα θέματα τα οποία δεν έχουν να κάνουν ουτε με το δικό του μάθημα, ουτε με κάποιου άλλου... Το θεμα ειναι οτι τελευταία τον σκέφτομαι συνέχεια... Απο κει που τον αντιπαθουσα και συνέχεια τσακωνομασταν τώρα τον σκέφτομαι ολη μέρα... Το πιο δύσκολο απ'όλα ειναι οτι ειμαι σε σχέση εδω και ενάμισι περίπου χρόνο... Αλλα η σχέση μου κυριολεκτικά παει κατά διαόλου... Συνέχεια υπάρχουν τσακωμοί σε καθημερινή βάση και εχω κουραστεί πολύ... Αλλα οπως και νάχει δεν θέλω να τον πληγώσω, ουτε να τον απατησω φυσικά με τον καθηγητή μου δεν θα το έκανα ποτέ αυτό.... Δεν θέλω ουτε να το σκεφτώ οτι μπορεί να ειμαι ερωτευμένη μαζι του... Απλα κολακεύομαι γιατί νοιώθω οτι μπορεί και να του αρέσω και δεν το νοιώθω συχνά αυτό... Θέλω βοήθεια! Πρώτη φορα νοιώθω ετσι!!! Τον σκέφτομαι ολη μέρα, στην σχολή ψαχνω να τον βρω! Βοηθήστε μεεε.... Καταρχάς αν νομίζετε οτι όντως του αρέσω ή οχι και κατά δεύτερον πως θα ξεκολλήσω????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142141 από OMG123 στις 13 Σεπτεμβρίου 2018, 5:36μμ

OMG123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοπελια κολλησες με καθηγητη???Κοιταξε τα αντιθετα λενε ελκονται,αν ειναι ωραιος ναι κανε φαση μαζι του χωρις βεβαια να σας παρουν οι υπολοιποι χαμπαρι,α και αν ειναι παντρεμενος μακρια,δεν θες ξεμαλιασματα απο καμια 45αρα κριμα ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142456 από marina___ στις 20 Νοεμβρίου 2018, 2:41μμ

marina___

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλο θα ηταν να τελειωσεις την σχεση σου αν δεισ οτι δεν παει αλλο.Αν δειχνει ενδιαφερον μονο σε εσενα και οχι σε καποια αλλη κοπελα τοτε μαλλον κατι παιζει.Μαθε περισσοτερα για αυτον και αν δεισ οτι ερωτευεσαι μην το καταπνιξεις ειναι κριμα προχωρα και οπου σε βγαλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142465 από Cottoneyejoe στις 22 Νοεμβρίου 2018, 4:56μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Οπου και να καταλληξεις κοριτσι προετοιμασου για το κραξιμο που θα φας απο συνομηλικους αν μαθεφτει φαση με καθηγητη . Δεν ειμαι ατομο που τον νοιαζει το τι λεει ο κοσμος αλλα στο δινω σαν συμβουλη γιατι εχει παιχτει παρομοια φαση προσφατα στην παρεα . Καφριλα η μη δεν αξιζει τον κοπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login