Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ερωτικό μπερδεμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142416 από Mimis74 στις 14 Νοεμβρίου 2018, 12:16μμ

Mimis74

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους.Ειμαι φοιτητής δεύτερου έτους σε άλλη πόλη από τον μόνιμο τόπο κατοικίας μου και γουσταρω πολύ μια κοπελα που είμαστε από την ίδια πόλη αλλά σπουδάζει αλλου και αυτή.Συγκεκριμενα μπορώ να πω ότι είμαστε γνωστοί καθώς πηγαίναμε στο ιδιο φροντιστήριο δύο χρόνια απλά μετά χωριστηκαμε με τις σπουδές και σταματήσαμε να μιλάμε.Γενικα ήταν διαχυτικη μαζί μου με άγγιζε φιλικά στο χέρι γελούσε συνεχεια με όσα έλεγα φαινόταν ότι με συμπαθούσε,είχα προσπαθήσει να τις στειλω μήνυμα πολλές φορές για να το προχωρήσω και μιλούσαμε και μου έκανε και ερωτήσεις αλλά δεν ηξερα πως να το συνεχισω καθώς δεν είμαι σίγουρος αν με ήθελε και αυτη.Επισης όσες φορές την είχα συναντήσει από κοντά στις διακοπές με άγγιζε πάντα φιλικά στο χέρι δεν ξέρω βέβαια αν δείχνει κάτι αυτό και ήταν πρόσχαρη μάλιστα μια φορά καθόμουν σε ένα μαγαζί με έναν φίλο μου και ήρθε και αυτή με κάτι φίλες της στο ίδιο μαγαζί και αν κάθισαν 1 ώρα περίπου την μισή ώρα και λίγο παραπάνω αυτή η κοπέλα κάθισε μαζί με εμένα και τον φίλο μου και συζηταγαμε.Ομως τον τελευταίο καιρό στα ποστ που ανεβάζω στα social media δεν πατάει like μπορεί να δείχνει κάτι και αυτό ενώ πέρυσι και προπερσι πατούσε συνέχεια.Συγνωμη αν σας κούρασα αλλά θέλω την συμβουλη σας δεν ξέρω τι να κάνω Μ αρέσει πάρα πολύ όμως αλλά θέλω να βεβαιωθεί από αυτά που σας γράφω αν όντως ενδιαφέρεται και αυτη.Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login