Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Τρίτη, 16 Απριλίου

μαρεσει το κρασ τησ φιλησ μου????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142455 από marina___ στις 20 Νοεμβρίου 2018, 2:37μμ

marina___

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μαρεσε απο την αρχη του 2018 ενα παιδι αρκετα ...ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ μια απο τισ φιλες μου μου ειπε οτι τον θελει ...εγω επαθα σοκ.Προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν μου αρεσει.Πριν μια εβδομαδα ειμασταν σε ενα κλαμπ και ετυχε να ειναι και αυτος εκει και με κοιτουσε συνεχεια εγω προσπαθησα να το αποφυγω αλλα οταν εφευγα απο το κλαμπ ηρθε και μου μιλησε .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142495 από manlokou στις 25 Νοεμβρίου 2018, 3:25μμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Μαρίνα. Αρχικά θέλω να πω ότι θα εκφέρω την άποψη μου και δεν επιβάλλω τιποτα. Λοιπόν: εσύ τον ήθελες από πιο πριν οπότε είσαι καλημμενη(τώρα δεν ξέρω αν θα σε πιστέψει η φίλη σου). Πιστεύω οτι πρέπει να το πεις στην φιλή σου και να το συζητήσετε.με αυτό το κοριτσι είστε πραγματικές και καλες φίλες?(ελπιζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ).γιατί είναι κρίμα να τσακώθηκε για ένα αγόρι.επιπλεον νομίζω δεν πρέπει να βασανίζεσαι και αν σε θεωρεί πραγματικη φιλη και εφόσον αυτος σε θέλει τότε πρέπει να το δεχτεί η φιλη σου και δεν πρέπει να είναι ανταγωνιστικη απέναντι σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142551 από marina___ στις 02 Δεκεμβρίου 2018, 6:23πμ

marina___

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!Θεωρω πως ειναι πολυ καλη μου φιλη παρολαυτα νομιζω οτι δεν θα δεχοταν να τησ μιλησω γιαυτο και θα ηταν αρκετα επιθετικη αλλα ταυτοχρονα με αυτον κοιτιομαστε ολη την ωρα χωρις βεβαια εγω να εχω κανει κατι παραπανω γιατι δεν θελω να πληγωσω την κολλητη μου.Δεν ξερω τι να κανω γιατι δεν προκειται να κατσει να τησ εξηγησω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login