Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Απο ελεύθερη σε συναισθηματική σχέση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142612 από Bookworm στις 08 Δεκεμβρίου 2018, 2:35μμ

Bookworm

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας! Αρχικά θα ήθελα να ομολογήσω πως ειμαι αρκετα ενθουσιασμένη όντας πλέον μέλος αυτού του φόρουμ και ειναι η πρώτη φορά που θα αναρτήσω κάποιο περιεχόμενο. Ας πάρουμε όμως τα πράγματα απο την αρχή. Ακριβώς πριν έναν χρόνο σε μια μουσική βραδιά συνάντησα έναν πολυ ενδιαφέρον και ελκυστικό άνδρα. Εκείνος άνετος με πλησίασε και μου μίλησε και μου ζήτησε απευθείας να παμε για ποτό( η προσέγγιση του βέβαια δεν ήταν καθόλου έκδηλη γι αυτο και δέχτηκα) και Φυσικα καταλήξαμε εκείνο το βράδυ στο κρεβάτι. Πέρασαν κάποιοι μήνες που βρεθήκαμε 2 φορές ενώ εκείνος αραιά και που μου έστελνε μήνυμα να συναντηθούμε και με ρωτούσε τα νέα μου. Εγω βέβαια δεν είχα ξετρελαθει και παρα πολυ και μιας και ήταν πολυ «ωμός» και στο σεξ αλλα και γενικά έλεγα στον εαυτό μου πως αυτο το άτομο δεν μπορει να μου προσφέρει κατι παραπάνω πέρα απο λίγες ώρες ηδονής. Λίγο πριν το καλοκαίρι η επικοινωνία μας πύκνωσε και απο τότε βρισκόμαστε σχεδον κάθε εβδομάδα η κάθε δυο εβδομάδες ανάλογα τα προγράμματα μας και Φυσικα γίνεται το αυτονόητο( αλλα όχι μόνο αυτο). Τις τελευταίες εβδομάδες με ρωτάει αν θελω να μείνω μαζί του το βράδυ και μια φορά δέχτηκα για να δω αν θα εκπλαγώ απο την έκβαση της συνάντησης. Δεν μπορώ να εκφράσω παράπονα γιατι εκείνη την νύχτα με περιποιήθηκε δεόντως(μου μαγείρεψε μου μίλησε λίγο απο το παρελθόν του κτλπ) και εκει έγινε το κλικ μεσα μου. Άρχισα να τον βλεπω διαφορετικά το ομόλογω. Έρχεται η επόμενη μερα και Φυσικα ανοίξαμε μια κουβέντα για τις σχέσεις και τελικά μαθαίνω πως δηλώνει πολυγαμικός και πως δεν μπορει κάποιος να απαιτήσει την μονογαμία αν δεν κανει κατι για αυτο και πως βάζοντας τα όρια σε μια σχέση ειναι εκει που την καταστρέφεις. Απο τότε έχουμε βρεθεί αρκετές φορές μου στέλνει και καμία φορά μεσα στην εβδομάδα για να δει τι κανω και Φυσικα και να συναντηθούμε. Προσπαθώ όμως να αρχίσω να κάνουμε νέα πράγματα αλλα δεν κάνουμε τίποτα εκτός απο το να πηγαίνουμε σπίτι του και όλα να γίνονται εκει. Εχω προσπαθήσει δυο τρεις φορές να προτείνω κατι εκτός αλλα δεν αρνήθηκε ευθέως και στο τέλος με τούμπαρε και πήγαμε παλι σπίτι του. Θα ήθελα πραγματικά να προσπαθήσω να κανω αυτο το άτομο να με δει πιο σοβαρά αλλα ειναι πολυ ιδιάζουσα προσωπικότητα και δεν μπορώ να το ψυχογραφισω. Ειναι θερμός αλλα μέχρι εκει που το επιτρέπει ο ίδιος, μπορει να με φροντίζει όταν ειμαι σπίτι του αλλα δεν με χαϊδεύει δεν με αγκαλιάσει ακόμα και όταν κοιμηθήκαμε μαζί αγκαλιάστηκαμε μόνο όταν ξυπνήσαμε ταυτόχρονα μεσα στην νύχτα και Φυσικα είμασταν σε κατάσταση υπνωτική. Θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας πάνω στο θέμα μου καθώς και πως πιστεύετε πως θα μπορούσα να τον κανω να με δει διαφορετικά;
Ευχαριστώ προκαταβολικά
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143016 από ProGamias στις 08 Μαρτίου 2019, 4:38μμ

ProGamias

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου

Θα σου πω αυτό που πιστεύω πολύ στεγνά
Κάνε την ζωή σου ξέχνα το συναισθηματικό κομμάτι γνώρισε και άλλους ανθρώπους περνά καλά και κάποια στιγμή θα έρθει στην ζωή σου αυτός ο άνθρωπος που θα σου καλύψει και άλλα συναισθήματα... Όχι απαραίτητα να σταματήσεις την σχέση σου με αυτόν τον τύπο για να δεις και την συνέχεια...στα λέω αυτά έτσι γιατί κατάλαβα ότι δεν θες απλά να περνάς καλά σεξουαλικά
.... Αν θες να σου διευκρινίσω κάτι η αν προβληματίστηκε ρωτά με ελεύθερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login