Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σύμφωνα με επιστημονική έρευνα, αυτοί που δίνουν ζουν διπλάσια χρόνια.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θεμα σχεσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142695 από arksky478 στις 19 Δεκεμβρίου 2018, 11:38πμ

arksky478

μέλος από: 19/3/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπον, ειμαι με ενα παιδι εδω και 1μιση μηνα και περνουσαμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ😉. Φανταστικη χημεια στο σεξουαλικο και σε ολα. Ξαφνικα ομως 1 μερα που ηταν να βρεθουμε μου το ακυρωσε γιατι ξενερωσε και δεν ειχε ορεξη εκεινη την μερα. Ζητησα τον λογο και για να μην τα πολυλογω τσακωθηκαμε. Την επομενη μερα αρχισε να μου λεει οτι ειναι μπερδεμενος και θελει χρονο να σκεφτει αν θελει να συνεχισουμε. Τον θελω σαν τρελη. Πως θα τον κανω να με θελει πισω; SOSS
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142696 από Lyrikosrapsodos στις 19 Δεκεμβρίου 2018, 12:54μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια.Αρχικα μηπως τον πιεζεις πολυ;Δηλαδη αμα καθε μερα η σχεδον καθε μερα βγαινετε ειναι λογικο να βαρεθει ειδικα αν τον πιεζεις κιολας.Αστον να παιρνει αυτος την πρωτοβουλια για να σου πει να βγειτε.Αν φταιει αυτο μιλα του και πες του οτι θα χαλαρωσεις.Αν τωρα δεν φταιει αυτο μπορει απλα να ηθελε για κανα μηνα σχεση και τωρα να σε παρατησει.Πες του να σ πει τι φταιει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142699 από arksky478 στις 20 Δεκεμβρίου 2018, 4:37πμ

arksky478

μέλος από: 19/3/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου και την απαντηση σου. Για να απαντησω στο ερωτημα σου οχι δεν τον πιεζα σε τιποτα ΚΑΘΟΛΟΥ. Πρωτη φορα σε σχεση μου ειμαι τοσο ανετη και δεκτικη με οτι θελει. Δυο φορες την εβδομαδα βγαιναμε γιατι και οι 2 εχουμε παρα πολυ φορτωμενο προγραμμα. Τον ρωτησα τι φταιει και μου ειπε οτι δεν εχει να κανει με εμενα ολο αυτο αλλα ειναι δικο του θεμα. Πως πρεπει να το χειριστω ολο αυτο γιατι σε καμια περιπτωση δεν θελω να τον χασω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142710 από Bling στις 21 Δεκεμβρίου 2018, 8:01μμ

Bling

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πιστευω πως απο τη στιγμη που σου ειπε οτι ολο αυτο εχει να κανει με δικα του θεματα, το καλυτερο ειναι να τον αφησεις να παρει το χρονο του για ο,τι κι αν ειναι. Ετσι σιγουρα τα πραγματα θα γινουν καλυτερα γιατι θα εχει το χρονο να σκεφτει και επισης θα δει με αυτη σου τη κινηση οτι σέβεσαι την αποφαση του και το οτι ειναι μπερδεμένος αρα τον σέβεσαι και τον εκτιμάς γενικότερα σαν ανθρωπο κι αυτο μετράει 😉 Επισης το να είσαι γενικότερα χαλαρή αν τον δεις στο δρομο είναι επισης θετικο, ειναι σημαντικο να αμφιβάλλει για το αν τον σκεφτεσαι ακομη ή αν σε χάνει 😉 Ευχομαι να πανε ολα καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142714 από lida στις 22 Δεκεμβρίου 2018, 5:06μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Θα γινω κακια. Αυτα που γραφεις μου λενε ότι ο τυπος πηρε οτι ηθελε και τωρα σε βαρεθηκε και θελει να στο φερει σιγα σιγα. Αν τον θες τοσο πολυ κανε μια τελευταια προσπαθεια λεγοντας του οτι δεν σε νοιαζει και θες να χωρησετε και ετσι εχεις μια ελπιδα να γυρισει. Αν δεν τσιμπησει και ετσι ξεχασετον. Δεν είναι δα και ο τελειταυιος αντρας στη γη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login