Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Την αγαπάω, γαμώτο...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142824 από nikrghh στις 18 Ιανουαρίου 2019, 5:09μμ

nikrghh

Εικονίδιο
μέλος από: 20/1/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα τιμημένα μέλη του φτου.
Είμαι 14, αγόρι και σε σχέση. Το θέμα μου είναι πως εγώ αγαπάω μία άλλη κοπέλα από την τάξη μου αλλά όταν είχα επιχειρήσει να της τα ζητήσω μου είχε απαντήσει: Τιιιι;;;. Το άσχημο είναι πως έχω κολλήσει μαζί της και δεν μπορώ να ξεκολλήσω τα μάτια μου από απάνω της. Είναι τόσο γλυκιά και είναι απλά πανέμορφη. Θέλω πάρα πολύ να τα φτιάξω μαζί της αλλά νμζ είμαι φριεντ ζόουν! Τι να κάνω; Μου έχει δείξει κάποια σημεία θετικά απλά δεν είμαι σίγουρος... Είναι απλά τόσο βασανιστικό που την βλέπω μέχρι και στο όνειρο μου να φιλιόμαστε τόσο ωραία στο στόμα και απλά βασανίζομαι. Για την ακρίβεια δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως την αγαπάω παρά την γουστάρω. Η σχέση μου επίσης είναι από την ίδια τάξη. Άμα την χωρίσω δεν θα είναι μακακία να τα φτιάξω με την """φίλη""" της (αυτή που αγαπάω); Ευχαριστώ πολύ μάγκες μου! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143060 από Marilena12 στις 14 Μαρτίου 2019, 1:07μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Να τα φτιάξεις με αυτήν που αγαπάς και να αφήσεις την άλλη αφού δεν την θες πραγματικά, τζάμπα πεδευεσαι και εσύ και αυτή. Α και να της πεις την αλήθεια. Μην την κοροϊδέψεις αλλά με καλό τρόπο να το πεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143576 από Antonio Fortetsaa στις 25 Ιουλίου 2019, 4:11μμ

Antonio Fortetsaa

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μάγκα ειμαι 16 και σε καταλαβαίνω απόλυτα... Να κανεις αυτό που γουσταρεις μίλα στην κοπέλα που έχετε σχεση, θα καταλάβει και ίσως σε βοηθήσει. Μην κρυβεσαι πίσω απο το δάχτυλο σου... Ααα! Και μην της δειχνεις απελπισμένος οτι την θες, γιατί δεν ειναι καθόλου ελκυστικό και μετα δεν θα γουσταρει ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ!!! Οπότε πάρτο χαλαρά όσο και αν καιγεσαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143586 από Marilena kaldis στις 28 Ιουλίου 2019, 11:43πμ

Marilena kaldis

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
1on)Koita ean nomizeis pws se exei friend zone auto pou theloume emeis ta koritsia einai o allos na mhn mas dinei polu shmasia auto einai pou mas kanei kai kollame 2on) an deis pws se thelei xwrise me wraio tropo to koritsi sou enw ths exeis pei prwta ton lwgo kai meta blepeis...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login