Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η τύχη είναι ένας χαμάλης που του φορτώνουμε πάντα τις βλακείες.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ντρέπομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142914 από Giannhs36 στις 16 Φεβρουαρίου 2019, 5:09πμ

Giannhs36

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδια.Ειμαι 16 ετών και δεν έχω κάνει ποτέ κάτι με κάποια κοπελα. Εχθές ένας φίλος μου με γνώρισε μια κοπελα που την ήξερα βέβαια αλλα δεν είχαμε μιλήσει. Η κουβέντα μας αρκέστηκε στο με λένε τάδε χαρηκα. Μετά από αυτο κόλλησα και δεν ήξερα τι να της πω. Έτσι την είπα απλά χάρηκα θα τα πούμε και γύρισα στο τραπέζι που καθόμουν εφόσον ήμασταν σε μπαρ. Ξέρω ότι με θέλει γιατί αυτή είπε στον φίλο μου να γνωριστούμε αλλά δεν μπορώ να πιάσω συζήτηση με τίποτα.Δεν ξέρω τι να την πω πως να γίνει το όλο θεμα. Τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142917 από vaggeliskaa στις 16 Φεβρουαρίου 2019, 9:07πμ

vaggeliskaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κανε την κλασικη κουβεντα που μπορει να έκανες και με κάποιο αγόρι που γνώριζες π.χ. Απο που είσαι, πόσο χρόνων είσαι, κλπ. Και μετα κανε την κουβεντα να πάρει ερωτικό δρόμο π.χ. Ομορφη είσαι, Με πόσα αγορια εχεις κάνει κατι (Αμα σε ρωτήσει και αυτη μην της πεις οτι δεν εχεις κανει τπτ με καμια.. πες της με 2 ή 3) και θα παρεις θάρρος μετα και θα σου ερχονται θέματα.
Αποδεκτη αν σε κάλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142941 από ookhh στις 18 Φεβρουαρίου 2019, 5:04μμ

ookhh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
απλά να είσαι ο εαυτός σου, πες εκείνα που σκέφτεσαι και άσε τα στάνταρ και τα κλασσικά πεσίματα, άμα σε γουστάρει αυτό θα περιμένει, αν δει πως κάνεις σαν κλασσικός σαλιάρης θα ξενερώσει. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login