Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φιλη από παλιά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142965 από Pl7ftou στις 21 Φεβρουαρίου 2019, 4:36μμ

Pl7ftou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας. Ας τα πάρουμε λίγο από την αρχή είμαι 17 σε λίγες μέρες πάω 18. Τέλος παντων εγώ γενικά μέχρι και σήμερα κοπέλα, σχέση, φάσεις και όλα τα σχετικά δεν είχα ποτέ, πιο παλιά με πείραζε τώρα όχι... Τέλος πάντων στο θέμα μας... Εγώ είχα μαλώσει με μια παιδική μου φίλη στο γυμνάσιο με αποτέλεσμα να χωθώ και να την μισήσω φουλ όμως πέρυσι που είχα πάει σε ένα πάρτυ ήταν και αυτή εκεί και κατάφερα να της μιλήσω και να μάθω μετά από 3 χρόνια απόσταση να λύσω την παρεξήγηση. Τέλος πάντων σήμερα αφού τα έχω "βρει μαζί της" πηρα την απόφαση να της στειλω να πάμε για καφέ το σκ το θέμα όμως ειναι το εξής : όταν της έστειλα δεν ήξερα σαν τι της έστειλα σαν φίλος, σαν κάποιος που θα κάνει κάτι δεν ήξερα και αφού πέρασε μια εβδομάδα ακόμα δεν κατάφερα να καταλήξω κάπου γτ πολύ απλά δεν ξέρω αν θέλω να τη δω διαφορετικά και αν την δω δεν ξέρω αν θα έχω ελπίδες να κανω κάτι μαζί της. Και απλά δεν ξέρω τι θα πρέπει να κανω αν βρεθώ τελικά και πως να φερθω και αυτό με αγχώνει. Και όλο αυτό με παρότρυνει να το ακυρώσω. Κια απλά δεν ξέρω τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login