Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ερώτηση για γνωριμία με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143252 από Panagiotis_s στις 04 Ιουνίου 2019, 10:09πμ

Panagiotis_s

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Είναι το πρώτο μήνυμα στο φόρουμ που κάνω. Θα ήθελα να ρωτήσω πως να προσελκυσω μια κοπέλα. Δηλαδή, με μια κοπέλα γνωριζόμασταν πολύ καλά πέρυσι από κάτι αγώνες που κάναμε εκτός έδρας, οπότε στο λεωφορείο καθόμασταν όπως θέλαμε. Έτσι λοιπόν κάθισα με μερικές και σ αυτές ήταν και αυτή που μ αρεσει τώρα. (σημειωτέον τότε δεν μου άρεσε) αυτά όλα συμβαίνουν πέρσι τον Νοέμβριο. Έχει εδώ και λίγες μέρες που την ξανά είδα, αλλά την είδα με άλλο μάτι. Αρχισε να μου αρέσει, έτσι λοιπόν θέλω να ανακτήσω τις σχέσεις μου μαζί της. Το κακό είναι ότι δεν με θυμάται και μένει μακριά. Τι μου προτείνετε να κάνω για επαναφέρω τις σχέσεις μας και βασικά να της δείξω ότι ενδιαφέρομαι λιγάκι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #143675 από IceWarrior77 στις 08 Αυγούστου 2019, 1:35μμ

IceWarrior77

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα ένα μεγάλο προνόμιο είναι πως ασχολείστε κι οι δυο με ένα κοινό χόμπι αθλητικό και έχετε πολλά θέματα συζήτησης από αυτό πιστεύω. Επίσης ανέφερες ότι γνωριζοσασταν πολυ καλα μεταξύ σας δηλαδή θελω να πω ότι δεν εισαι και άκυρος για εκείνην. Είστε σε επαφή μεταξύ κάποιου social media πχ instagram; Αν ναι γιατί δεν βρίσκεις κάποιον τρόπο να της μιλήσεις από κει πχ ποστάρει μια φωτό από την ομάδα της στο χόμπι που κάνατε και ξέρω γω βρίσκεις τρόπο μέσω αυτού να ανοίξεις ένα θέμα συζήτησης στο direct. Ή αφού γνωριζοσασταν παλιά ξέρει 5-10 πράγματα για σένα άρα αν της στείλεις ίσως κάτι έστω ένα Γεια τι κάνεις καιρο έχω να σε δω να δεις την αντίδραση της κι άμα ανάψει πράσινο συνεχίζεις... Πιστεύω ότι πρέπει να αποκτήσεις το θάρρος να της μιλήσεις κι ας μην πετύχει δεν είναι τόσο σημαντικό όσο σημαντική είναι η απόπειρα..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login