Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μου αρεσει ενα αγορι και δεν ξερω τι να κ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143317 από Bika333 στις 21 Ιουνίου 2019, 10:58πμ

Bika333

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εδω και 6 μηνες περιπου μου αρεσει ολο και περισσοτερο ενα αγορι απο το σχολειο μου. Ειμαστε στο ιδιο τμημα και βλεπομαστε σχεδον καθε μερα...και μιλαμε καποιες φορες...
Μου αρεσει παρα πολυ και πιστευω πως του αρεσω κι εγω.
Μου χαμογελαει συνεχια καθε φορα που συναντιουνται τα βλεματα μας. Επειδη ειμαι αργει και οταν σχολαμε μαζευω παντα τελευταια τα πραγματα μου εκεινος με περιμενει και φευγουμε μαζι. Το εχω πιασει μια φορα να κειταζει επιμονα για πολυ ωρα νομιζοντςα οτι δεν τον βλεπω.
Οταν σχολαμε πιο νωρις μενουμε πολλες φορες μονοι μας εξω απο το σχολειο και περιμενουμε. Οταν συζηαμε ειναι λιγο αμηχανα και χασκογελαμε και οι δυο συνεχεια. Τελος τωρα στις εξετασεις ενω ολο του οι φιλοι ηταν απο την αλλη πλευρα του δρομου περιμενοντας να μπουνε για το τεστ ηρθε και εκατσε μαζι μου.
Τι λετε λοιπον του αρεσω;
Και τι πρεπει να κανω... μονο αυτον σκευτομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143567 από Violet 4 στις 24 Ιουλίου 2019, 9:45μμ

Violet 4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σου. Λοιπόν έχω περίπου την ίδια περίπτωση οπότε δεν ξέρω αν η συμβουλή που θα σου δώσω είναι καλή. Αν πιστεύεις ότι και εσύ τους αρέσεις ή προσπάθησε να του το δείξεις (ότι σου αρέσει) ή ρώτα τον στα ίσια. Αν ντρέπεσαι προσπάθησε ή να του αποσπάσεις πληροφορίες ή πες σε μία φίλη σου να το κάνει
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #143573 από Andreasss στις 25 Ιουλίου 2019, 11:41πμ

Andreasss

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το σημαντικο ειναι με τη γλωσσα του σωματος του ή την δικη σου να γίνει για αρχή παιχνίδι.Δηλαδή μπορείς κι εσύ να τον κοιτάς χαμογελώντας του.Να του πεις μία δύο κουβέντες να του εξηγήσεις πως νιώθεις και να τον ρωτήσεις στα ίσια εάν του αρέσεις.Μπορείς επίσης να κανονίσεις να είστε μόνοι σας και να δεις πως θα σε αντιμετωπίσει ή ας πουμε να τον ερωτήσεις αν του αρέσει καμία κοπέλα δίνοντας του το μήνυμα ότι κατά βάθος θα σου άρεσε να κάνατε πιό στενή παρεούλα.Άμα θέλεις επίσης (δε θα σου το πρότεινα) πες του πως σου αρέσει ένα άλλο παιδί αλλά να είσαι πειστική και κόψε αντιδράσεις.Αυτά από εμένα άμα σε κάλυψα πάτα αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143588 από Marilena kaldis στις 28 Ιουλίου 2019, 11:51πμ

Marilena kaldis

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Geia sou loipon koita epeidh sigoura oi petossoteroi apo edw to exoume pathei egw kserw otan ton ksexnas ton allon o allos kollaei poio polu elpizw na bohthisa glukoula❤️
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login