Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν ξέρω τι θέλω, υπερσκεφτόμαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143595 από LuciferMorningstar στις 29 Ιουλίου 2019, 4:40μμ

LuciferMorningstar

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν, είμαι 15 ( κορίτσι ) και είχα να κάνω κάτι με κάποιον αρκετό καιρό (κάνα χρόνο), δεν ψαχνομουν όμως , γιατί γενικά δεν με ενδιαφέρει μόνο το φασωμα αλλά κάτι πιο ουσιαστικό, (αισθήματα πχ).
Τον τελευταίο χρόνο καμιά κατάσταση δεν καθόταν λόγω των συνθηκών πάντα, τώρα το καλοκαίρι πριν κάνα δυο βδομάδες γνώρισα ένα πανέμορφο παιδί ( αντικείμενικα) και είχε σχέση ενός χρονου με την οποία κοπέλα την ηθελε χρόνια τώρα, οπότε κατάλαβα ότι δεν είναι πεφτουλας και γύπας. Δεν έκανα όμως προσπάθειες να τον προσέλκυσω γιατί σεβάστηκα τη σχέση του. Λίγες μερες μετά ξαναήρθε στη παρέα μας και τέλος πάντων είχε χωρίσει την κοπελα του μιλήσαμε παραπάνω μου φάνηκε καλό παιδί, και την επόμενη ημέρα επίσης κάναμε κάποια παρέα τέλος πάντων και το βράδυ που είχαμε μαζευτεί κάπου μου είπε πως θέλει κάτι να μου πει και με πήγε κάπου πιο πέρα και μου είπε πως αυτές τις μέρες που με γνώρισε του άρεσαν και αν θα ήθελε να κάνουμε κάτι , ε και λοιπόν αμέσως μετά έγινε κάτι μεταξύ μας, μετά πήγαμε ξανά να κάτσουμε με τους υπόλοιπους και ήταν τρυφερός μαζί μου με είχε αγκαλιά με χάιδευε κτλπ..., Όταν έφυγα με φίλησε , και έτσι και την επόμενη ημέρα όταν έφυγε αυτός ξανά με αποχαιρέτησε έτσι. Το μέρος που έγιναν όλα αυτά είναι παραθαλάσσια περιοχή που έχω σπίτι όπως και η υπόλοιπη παρέα και ήρθε για λίγες μέρες , και μου είπε τα λέμε όταν θα ξαναέρθω. Τώρα δε ξέρω τι σημαινουν όλα αυτά, εννοώ δε σταματώ να τα σκέφτομαι όλα, και να σκέφτομαι αν αξίζει, αν υπάρχει χημεία, αν έκανα βλακεία, και χρειάζομαι λίγες συμβουλές. Έχουν περάσει 2 μέρες από τότε που έφυγε και δεν μου έχει στείλει κάποιο μύνημα, αλλά όταν κάναμε κάτι φάνηκε πολύ χαρούμενος και το είπε σε πολλούς από την παρέα κάτι που μου φάνηκε ότι σημαίνει ότι θέλει να συνεχιστεί . Τώρα όμως δεν ξέρω , οπόταν χρειάζομαι μια γνώμη τρίτου , please answer
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143597 από mak22 στις 29 Ιουλίου 2019, 6:47μμ

mak22

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αποτελεί πράγμα φυσιολογικό μιας και βρίσκεσαι σε ένα μεταβατικό στάδιο εξέλιξης και ο οργανισμός σου αποκτά νέα χαρακτηριστικά, ένα από αυτά είναι η έκρηξη των ορμονών σου που δημιουργούν μια πανδεσία συναισθημάτων αλλά και ερωτημάτων που διεγείρουν το υποσεινηδιτό σου, για κάθε περιστατικό που σου συμβαίνει. Από τα στοιχεία που μας παρέθεσες και ορθώς μας τα παρουσίασες με την σωστή χρονική σειρά περιλαμβάνοντας ακόμα και την τοποθεσία, θεωρώ ότι πράγματι υπάρχει ενδιαφέρον από μέρους του, μην το αφήσεις, εφόσον θεωρείται αντικειμενικά ωραίος και σωστός με τις σχέσεις του αποτελεί ευκαιρία. Αλλά θα ήθελα να παραθέσεις και την ηληκία για να έχω μια πιο καλύτερη απόψη επί του θέματος. Αν όμως είναι συνομιλικός σου ή ένα ή δύο χρόνια μεγαλυτερός σου τότε δώσε τον καλυτερό σου εαυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login