Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

1ος έρωτας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144156 από Xristina1906 στις 09 Νοεμβρίου 2019, 11:08πμ

Xristina1906

Εικονίδιο
μέλος από: 9/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, θα σας πω την προσωπική μου ιστορία και θέλω να μου πείτε γνώμες,λύσεις, απόψεις και τα σχετικά. Πριν από τέσσερα χρόνια γνώρισα ένα παιδί, με αυτό το παιδί βγαίναμε κάνα δυο εβδομάδες,μετά από αυτές τις δύο εβδομάδες οι οποίες ήταν υπέροχες! έμαθα ότι είναι παντρεμένος με παιδί😱 ήμουνα τρελά ερωτευμένη μαζί του, μόλις το έμαθα απομακρύνθηκα.Δεν του απαντούσε στο τηλέφωνο στα μηνύματα και απλά ήθελα να είμαι μακριά του όσο γίνεται, αυτός πάλι δεν το έβαζε κάτω με έπαιρνε συνέχεια με έστελνε μηνύματα και κάποια στιγμή βρεθήκαμε και μιλήσαμε. Στην τελική καταλήξαμε να είμαστε πάλι μαζί βγαίναμε περνούσαμε πολύ ωραία, ήμουνα τρελά ερωτευμένη μαζί, του όλα ήτανε σαν ροζ συννεφάκια και αυτό διαρκούσε σχεδόν τρία χρόνια. Μετα στην ζωή μου μπήκε ένας άλλος άντρας με τον οποίο παντρεύτηκαν τώρα έχουμε ένα παιδί Αλλά παρόλα αυτά δεν μπορώ να ξεχάσω εκείνον κάθε μέρα το σκέφτομαι δεν περνάει μέρα χωρίς να τον σκεφτώ. Το μυαλό μου είναι συνέχεια σε εκείνον και απλά δεν ξέρω τι να κάνω για να το ξεπεράσω. Πείτε μου κάτι κάποια λύση, τον έχω σβήσει από παντού Δεν έχω φωτογραφίες του και παρόλα αυτά είναι συνέχεια στο μυαλό μου τι να κάνω για να σταματήσω να τον σκέφτομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144179 από George187 στις 12 Νοεμβρίου 2019, 7:04πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κάποιος ίσως πιο έμπειρος ας τη βοηθήσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login