Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μαρεσει, εχω ελπιδες;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144464 από Stillo09 στις 11 Ιανουαρίου 2020, 7:15μμ

Stillo09

μέλος από: 8/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μαρεσει ενα αγορι απο το σχολειο μου. Το προβλημα ειναι οτι εγω ειμαι 1η λυκειου και αυτος ειναι 3η. Μαρεσει εδω και 2 χρονια, απο τοτε που πρωτοηρθε στο σχολειο, ομως τον εβλεπα μονο πρωι και μεσημερι, επειδη παιρναμε και οι 2 το πουλμαν για να παμε και να γυρισουμε απο το σχολειο. Φετος ειμαστε και στο ιδιο κτηριο, αλλα πηγαινοερχεται με αλλο μεσο. Απ'οτι εχω καταλαβει, μαλλον του αρεσω (με κοιταζει αρκετα συχνα, οποτε τον κοιταζω εγω😊) αλλα τον θελω τοσο πολυ, δεν ξερω αν ειναι απλως ενα απωθημενο, αλλα τον θελω. Καμια ιδεα για το τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144501 από Γεια σου στις 16 Ιανουαρίου 2020, 2:08μμ

Γεια σου

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Όταν βρεις την κατάλληλη στιγμή που θα σου κάνει κλικ πες ένα γειά σου ανθρώπινο είναι και δεν κοστίζει και θα ήταν αγένεια να μην σου απαντήσει αν δεν είναι υπερβολικά ντροπαλός. Απλά αν προχωρησει το πράγμα κοιτά να μην τον τρελάνεις (ξερεις εσύ) γιατί έχει Πανελελε μπροστά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login