Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η τχαχτύττηα είνια το υοππκταάσατο της αρκίβιεας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Δεν ξέρω πως να τα ζητήσω από ένα κορίτσι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144607 από Thelw symboules στις 14 Φεβρουαρίου 2020, 5:34μμ

Thelw symboules

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ακούστε εμένα η περίπτωση μου είναι λίγο περίεργη. Είμαι Τρίτη γυμνασίου και μου αρέσει ένα κορίτσι στο σχολείο. Μου αρέσει πολύ αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα. Δεν είναι στο ίδιο τμήμα με εμένα και έτσι δεν με ξέρω πολύ ούτε εγώ την ξέρω πολύ(ούτε έχουμε κοινές παρέες) . Ψιλό μιλάμε σπάνια. Θέλω πολύ να της πω πως αισθάνομαι αλλά έχω μια σκέψη. Μήπως πρώτα να της πω να παμε κάποια βόλτα να γνωριστούμε και στο τέλος της βόλτας να της πω πως μου αρέσει. Τι μου προτείνετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144658 από HermioneGranger στις 26 Φεβρουαρίου 2020, 9:26πμ

HermioneGranger

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα! Είναι πρόβλημα λίγο. Μην κάνεις κάποια απότομη κίνηση ούτε να της στείλεις Μήνυμα. Μάθε όσα περισσότερα μπορείς διακριτικά και άρχισε να έχεις eye contact μαζί της, δηλαδή να την κοιτάς επίμονα. Επίσης, όλο και κάποιον φίλο θα έχεις στο τμήμα της, μπαινόβγαινε σε κάθε διάλλειμα εκεί και κοίτα την. Όταν αρχίσει να σε κοιτάει και αυτή, μιλήστε και λιγο γνωριστείτε καλύτερα και Κάντε παρέα για αρχή. Μετά πες της τι νιώθεις, αλλα μη βιαστείς, ούτε την πρήζεις Γιατί ενοχλεί. Ήρεμα πάντα και πολυ άι κοντακτ. Να θυμάσαι στην αρχή ΜΟΝΟ ομιλία φεις του φεις οχι απο μηνύματα!

Καλή επιτυχία!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login