Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Τρίτη, 19 Μαρτίου

Θέλω κάποιον που είναι με άλλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145013 από sansa στις 09 Μαΐου 2020, 4:58πμ

sansa

μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπόν το προηγούμενο καλοκαίρι εγώ έκανα κάτι με ένα παιδί, τιποτα σοβαρό, και σε κάποια στιγμή μου την έπεσε ο κολλητός του ο οποίος είχε κοπέλα. Εγώ τον σταμάτησα με κάποια δυσκολία αν και με είχε καυλωσει πολύ, γτ δεν ήταν σωστό όλο αυτό. Μετά από αυτό εγώ κόλλησα μαζί του. Τελοσπαντων, το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι θέλει. Κάνουμε ακομη πάρεα και όταν δεν βλέπουν οι άλλοι αφήνει υπονοούμενα για εκείνο το βράδυ, με χαϊδεύει θέλει να με παίρνει αγκαλιά, ΑΛΛΑ έχει ακομη κοπέλα. Όταν στην παρέα βρίσκεται και η κοπέλα του δεν μ δίνει καν σημασία. Τι παιζει; Δεν μπορώ να καταλάβω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145015 από Akis2000 στις 09 Μαΐου 2020, 12:12μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταβάθος νομίζω ότι ξέρεις την απάντηση στην ερώτησή σου. Απλά η καυλα όπως το λες και εσύ που νιώθεις για αυτόν στην παρούσα φάση δεν σε αφήνει να το δεις καθαρά. Ξέρεις από την μία ηθικά ότι δεν είναι σωστό για την άλλη κοπέλα, αλλά στην ουσία δεν είναι σωστό ίσως και για σένα. Αν ο τύπος ένιωθε κάτι σημαντικό για σένα, να ξέρεις ότι θα παρατούσε την κοπέλα του για να είναι μαζί σου. Ωστόσο αυτός ξέρει ότι μπορεί να παίζει μαζί σου, να φλερτάρει, να τον εξιτάρει αυτό το κρυφτούλι μαζί σου, αλλά δεν νιώθει ότι θέλει να χωρίσει με την κοπέλα του. Όσο δύσκολο και αν είναι από πλευρά σου, νομίζω ότι καλό θα ήταν σιγά σιγά να ξεκολλήσεις. Βέβαια αυτό δεν θα σε πείσει κανένας από έξω να το κάνεις παρά μόνο αν καταφέρεις να το καταλάβεις μόνη σου. Και από όσο κατάλαβα, δεν είσαι άτομο με χαρακτήρα που θα χώριζες ένα ζευγάρι, σύμφωνα με την αρχική σου αντίδραση εννοώ πέρυσι το καλοκαίρι. Και το πιο πιθανό ο τύπος να έχει κολλήσει μαζί σου επειδή έφαγε στοπ από εσένα. Αλλά όχι τόσο που να ξεκαθαρίσει με την νυν του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login