Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Δεν ξερω αν με θελει ακομα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145068 από Petrosapop στις 19 Μαΐου 2020, 12:11μμ

Petrosapop

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ειμαι 13 χρονων (Α γυμνασιου) και ολα αρχησαν τον Σεπτεμβριο, οταν ανοιξαν τα σχολεια. Απο την αρχη ειχα καταλαβει οτι αυτη που θελω τωρα, (ενα κοριτσι του τμηματος μου) με ηθελε πολυ λογω του οτι με κοιτουσε συνεχεια, γελουσε και με τα πιο ηληθια αστεια μου κλπ. Εγω δεν ειχα προσπαθησει να της κανω παρεα ουτε τιποτα γιατι ειχα καψουρευτει την κολητη της. Καθως περνουσε ο καιρος εγω δεν της εδηνα σημασια οσο και να μου εδειχνε οτι ενδειαφερεται για το λογο που ανεφετα πριν. Μεχρι που λιγο καιρο πριν αρχησα να την ερωτευομαι και μεχρι ενα μηνα πριν την καραντηνα προσπαθουσα να επηλεξω αναμεσα σε αυτην και την κολητη της. Οταν επιτελους σηνειδητοποιησα οτι αυτην ηθελα και πηγα να κανω κινηση ομως εκλησαν τα σχολεια. Στην καραντηνα δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο μου λογο οσα συνεβησαν και λογο οτι ηθελα να την ξαναδω. Οταν επιτελους εληξε η καραντινα και περιμενα να την ξαναδω, εμαθα οτι αυτη θα ξανα αρχηζε το σχολειο την επομενη σχολικη χρονια. Και καταλαβα οτι μεχρι να την ξαναδω λογικα θα με εχει ξεπερασει, ετσι πηρα το τηλεφωνο της ετοιμος να κανω κινηση. Μεχρι που εμαθα οτι ειχε αλλαξει τηλεφωνο πριν λιγες μερες και μπορει να ειχε αλλαξει και αριθμο. Αρα αν εχει αλλαξει αριθμο θα την ξαναδω τον Σεπτεμβριο και λογικα θα τα εχει με αλλον η θα με εχει ξεπερασει, τι να κανω??????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145069 από George187 στις 19 Μαΐου 2020, 12:37μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παλικάρι μου , άλλαξε αριθμό ή δεν άλλαξε ; Αν δεν γνωρίζεις πάρε στον αριθμό που γνωρίζεις και ό,τι γίνει . Μη τη χάσεις .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login