Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν ξερω αν με βλεπει ερωτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145162 από Fragesco στις 15 Ιουνίου 2020, 3:58μμ

Fragesco

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χρηστες του ftou θα μπω αμεσως στο θεμα, ειμαι δευτερα γυμνασιου και ειμαι κολλημενος με μια συμμαθητρια μου αλλα δεν ξερω αν με θελει, αυτη τα εχει με ενα αγορι εναν χρονο μεγαλυτερο εδω και 4 μηνες. Πρην την καραντηνα δεν μηλουσαμε
Και πολυ και και δεν καναμε πολυ παρεα, αλλα μολις ανοιξαν τα σχολεια ξανα με τους μισους μαθητες γιναμε κατι σαν ζευγαρι αφου ολοι με πειραζαν για αυτο οσο περνουσαν οι μερες ερχομασταν πιο κοντα και φαινοταν οτι θα τα φτιαξουμε αλλα τελικα μιναμε φιλοι, πηρα το instagram της και αρχησαμε να μιλαμε και μεσο αυτου.
Αλλα οπως πρωανεφερα τα ειχε με αλλον, συννεχισαμε να μιλαμε και να περναμε χρονο μαζι και δεν μπορουσα να ξεχωρισω αν με βλεπει ερωτικα η φιλικα διοτι
Πολλες φορες μου φαιροταν σαν να με ηθελε παρα πολυ, γελουσε με οτι ελεγα με κιτουσε με ενταση κ.λ.π αλλα πολλες φορες μου φαιροταν σαν να ημουν ο κολλητος της και τωρα δεν ξερω τη παιζει.
παρακαλω βοηθηστε με δεν ξερω τη να κανω.


                                           Ευχαριστω σε οσους το διαβασαν
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145276 από Angel_baby στις 08 Ιουλίου 2020, 9:48πμ

Angel_baby

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πιστεύω ότι η κοπέλα είναι λίγο άνω ποταμών. Άμα κατάλαβα καλά , η κοπέλα ενώ είχε σχέση 4 μηνών μιλούσε (αν δεν φλέρταρε ) με σένα και περνούσε καλά καθώς γίνατε και ζευγάρι . Δηλαδή έκανε παράλληλη σχέση με σένα και με το αγόρι της. Άμα ισχύει κάτι τέτοιο, πίστεψε με , το καλύτερο είναι να την αφήσεις και να ασχοληθείς με κάποια άλλη κοπέλα . Διότι τέτοιου είδους κοπέλες καταλήγουν να σε πληγώνουν και να νιώθεις άσχημα . Απλά ίσως να φλερτάρει με πολλούς και καλά για να "τονώνει" το ηθικό (το οποίο δεν υπάρχει) και την αυτοπεποίθηση της . Δεν αποκλείω το γεγονός πως μπορεί να της αρέσεις αλλά και πάλι να είσαι πολύ προσεκτικός γιατί μπορεί να σε πληγώσει και αυτό είναι το τελευταίο που θέλουμε .
Προσπάθησε να μιλάς και με άλλα κορίτσια και που ξέρεις ...ίσως σταθείς τυχερός !

Ελπίζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login