Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

ζηλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147023 από mixahl123 στις 10 Μαρτίου 2021, 7:48πμ

mixahl123

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειμαι σε σχεση πανω απο ενα χρονο αλλα εχω θεμα με την ζηλια μου ,προσφατα αποφασισε η κοπελα μου να αγορασει μαγιο που ειναι αρκετα εξαλα ,δηλαδη το μαγιο ειναι σαν στρινγκ αλλα δεν ειναι με κορδονακι [εχει μεγαλο ποπο οποτε το κανει χειροτερο],πιστευω να μπορειτε να καταλαβετε τι εννοω,ευτυχως με το πανω μερος του μαγιο δηλαδη εκεινο που παει για το στηθος δεν εχω τοσο προβλημα,θελω να μου πειτε αν ειμαι υπερβολικος σε θεμα ζηλιας,εγω θα την αφησω να τα φοραει και δεν θα της πω οτι με ενοχλει γιατι ξερω θα στεναχωρηθει ,
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147026 από lida στις 10 Μαρτίου 2021, 9:26πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφου η κοπελα σαου δεν εχει προβλημα εσυ δεν εχεις λογο. Ναι εισαι υπερβολικος με το να ζηλευεις. Στο κατω κατω εσυ σιγουρα κοιτας τα ξενα κωλαρακια. Να της πεις μονο μεγεια της και να τη φιλησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147032 από mixahl123 στις 11 Μαρτίου 2021, 7:31πμ

mixahl123

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
οχι δεν κοιταω ,το καταλαβαινεις και απο το ποσο ζηλευω γενικα ειμαι το ατομο που δεν του αρεσει ακι δεν θελει να κοιταει αλλες,καταρχας εχω βρει αυτο που θελω και αυτο που θελω ειναι η κοπελα μου οποτε δεν υπαρχει λογος να κοιταω ετσι κι αλλιως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login