Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Συντηρητικός είναι εκείνος που θαυμάζει τους επαναστάτες, εκατό τουλάχιστον χρόνια μετά τον θάνατό τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρωτο ραντεβου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148153 από Falco στις 01 Απριλίου 2021, 1:40μμ

Falco

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μελοι του ftou ειμαι 16 και εχω σκοπο να ζητησω απο αυτη που μου αρεσει να βγουμε. Αυτη ειναι παρα πολυ ντροπαλη και πολυ καλη μαθητρια, και τη μια φορα που της εχω ξαναζητησει να βγουμε με την προφαση των υπερβολικων διαγωνισμνατων μου αρνηθηκε, αν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ηθελε και αυτη να βγουμε. Οποτε δεν της το ξαναζητησα μεχρι τωρα, αν και εψαχνα ευκαιρια. τωρα το θεματα μου ειναι οτι προτων: δεν εχω ξανακανει σχεση αν και εχω φτασει αρκετα κοντα οποτε δεν εχω ιδιαιτετερη εμπειρια στο φιλι, επισης αν και ξερω πως να οδηγησω τη συζητησση στο φιλι ειναι το προβλημα της μασκας, εχει ευπαθη ομαδα στην οικογενεια της οποτε.... Και τελος δεν ξερω τι ρουχα πρεπει να φωραω στο πρωτο ραντεβου καθως και που να την παω η τι να φαμε.       

Ευχαριστω για την αναγνωση και υποσχομαι αποδεκτη σε οποιον βοηθησει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148169 από Akis2000 στις 02 Απριλίου 2021, 6:17πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου καλησπέρα. Καταρχήν είναι καλό το συναίσθημα το οποίο βιώνεις και που σε ενθουσιάζει η προοπτική του να βρεθείς με την κοπέλα την οποία νιώθεις αυτό το φτερούγισμα κάθε φορά που είσαι δίπλα της. Ωστόσο όμως θα πρέπει να κάνεις πως χαμηλώνεις λίγο αυτόν τον ενθουσιασμό σου για δύο λόγους. Πρώτων γιατί πάντα παίζει ένα σενάριο τελικά να μην οδηγήσει κάπου μαζί της και δεύτερον ακόμα και αν υπάρχει μία πιθανότητα να σε βλέπει και εκείνη με κάποιο ενδιαφέρον, φοβάμαι μήπως την αγχώσεις με τον υπέρμετρο ενθουσιασμό σου. Είπες ότι είναι ντροπαλή και καλή μαθήτρια. Αυτό την κάνει πρώτων να μη νιώθει ιδιαίτερα άνετα και δεύτερον στην παρούσα φάση να έχει κάποιες άλλες προτεραιότητες όπως αυτές του σχολείου (δεν λέω βέβαια ότι και οι καλές μαθήτριες δεν ερωτεύονται και δεν φτιάχνουν σχέση αλλά θεωρώ πως δύσκολα πέφτουν με τα μούτρα στον έρωτα). Εσύ ακόμα δεν πήρες το οκ για να βγείτε και το μυαλό σου έχει πάρει 120 στροφές το δευτερόλεπτο από το τι θα φορέσεις μέχρι και το πώς θα είναι το πρώτο σου φιλί. Δεν θα σου έλεγα να καθυστερήσει το πρώτο σου βήμα, απλά προσπάθησε να την προσεγγίσεις με τρόπο. και αν δεις ότι φτάνεις στο σημείο να νιώθεις ότι μπορεί να την πιέζεις καλύτερα κάνε ένα βήμα πίσω. Δεν θα ήθελες να φτάσεις στο σημείο να σε αποφεύγει. Παρόλα αυτά σου εύχομαι καλή επιτυχία και μακάρι να πάνε τα πράγματα όπως πραγματικά θέλεις και να απολαύσεις μαζί της κάτι μοναδικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login