Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εξακόσια εξήντα έξι (666): η συχνότητα εκπομπής του Τρίτου Προγράμματος στα Μεσαία. Αποδεικνύει ότι το κράτος μας έχει αλωθεί από τον Αντίχριστο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

η κολλητη μου ζηλευει πολυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148255 από tonia12 στις 17 Απριλίου 2021, 2:12πμ

tonia12

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 17 κ τον τελευταιο μηνα παρατηρω οτι η κολλητη μου ζηλευει πολυ νευριαζει καθε φορα π βγαινω με μια αλλη φιλη μου και πεταει συνεχεια υπονοουμενα. Καθε φορα π χτυπαει το κινητο κοιταει να δει ποιος ειναι και επισης ανακαλυψα πως μπαινει καθημερινα στον λογαριασμο μου στο μεσετζερ και βλεπει τις συνομιλιες μου. Ακομα οταν ειχε ερθει να κοιμηθει σπιτι μου πηρε κρυφα το κινητο μου χαμηλωσε την φωτεινοτητα για να μην ξυονησω απο το φως και εβλεπε παλι τα μηνυματα μου. προχθες ειχε βγει με μια φιλη της και γω με μια δικη μ αλλα δν το γνωριζε συναντηθηκαμε τυχαια και μολις με ειδε αντεδρασε πολυ περιεργα κατσουφιασε αμεσως και εδειχνε καπως νευριασμενη αλλα και στεναχωρημενη. Επισης προσπαθει με καθε τροπο να με κανει να ζηλεψω. ειμαι πολυ μπερδεμενη... μια αλλη φιλη μ που το συζητησα μαζι της μ ειπε οτι ολα αυτα δειχνουν οτι νιωθει μια ελξη για μενα... Πειτε μου εσεις τι πιστευετε και τι πρπει να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148256 από Mario16 στις 17 Απριλίου 2021, 2:42πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι ότι ζηλεύει αλλά ότι σε θέλει......μάλλον ψάχνει για ιδιωτικές συνομιλίες και φωτογραφίες σου ....για να φτιαχτεί και να ικανοποίηση της φαντασιώσεις της μαζί σου .. φυσικά εάν έχεις φίλους που σκαλιζουν το κινητό σου στα κρυφά τότε τους εχθρούς τι να τους κανεις;Η ξεκαθάρισε τα πάντα μαζί της να ξέρεις που βαδίζεις η σταμάτησε κάθε επαφή μαζί της
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login