Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θα μιλήσω στη συμμαθήτρια μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149248 από panoss_panos στις 21 Απριλίου 2021, 10:27πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Αύριο μετά το σχολείο λέω να μιλήσω σε αυτή τη συμμαθήτρια που μ’ αρέσει γιατί γυρνάμε μαζί (μένουμε κοντά). Σκέφτηκα να της πω «Είναι μέρες τώρα που θέλω να σου μιλήσω. Τον τελευταίο καιρό τα συναισθήματα μου για εσένα είναι παραπάνω από φιλικά, και γενικά σε βλέπω παραπάνω από φιλικά! Μου αρέσεις, μου αρέσει να περνάω χρόνο μαζί σου, και θα ήθελα να
γίνει κάτι μεταξύ μας / κάνουμε κάτι. Έχεις πολύ ωραίο χαρακτήρα, αλλά αυτό που με τράβηξε είναι το υπέροχο χαμόγελό σου.»

Και αν είναι καταφατική (θετική) η απάντηση της θα της πω «Αν θες και εσυ λοιπόν, να κανονίσουμε να βγούμε μια βόλτα τώρα στις διακοπές που θα έχουμε λίγο παραπάνω χρόνο»
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149255 από lida στις 22 Απριλίου 2021, 7:14πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Αν δεν εχεις σαφεις ενδειξεις οτι ενδιαφερεται για σενα περισσοτερο απο φιλικα, μην τολμησεις. Θα φας χυλοπιτα και θα βρεθεις στη friendzone.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149258 από panoss_panos στις 23 Απριλίου 2021, 7:05πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@22 Απριλίου 2021)
Αν δεν εχεις σαφεις ενδειξεις οτι ενδιαφερεται για σενα περισσοτερο απο φιλικα, μην τολμησεις. Θα φας χυλοπιτα και θα βρεθεις στη friendzone.


Τελικά δεν της μίλησα και δεν θα το κάνω μέχρι το τέλος της χρονιάς. Γιατί; Γιατί σκέφτηκα ότι επειδή δίνουμε και οι δυο φέτος πανελλήνιες δεν θα ασχοληθούμε με αυτά (δεν θα θέλει να ασχοληθεί με αυτά, και λογικό μου φαίνεται). Αν λοιπόν της το έργα τώρα μπορεί να έτρωγα άκυρο/απόρριψη λόγω της κατάστασης. Να μην χάσω δηλαδή μια ευκαιρία μέσα από τα χέρια μου επειδή δεν αντέχω να περιμένω. Βέβαια επειδή θα της το πω στο τέλος και όχι τώρα δεν σημαίνει πως θα μου πει ναι ή ότι η απάντηση της θα είναι θετική. Απλά θα έχω μεγαλύτερη (θέλω να πιστεύω) πιθανότητα να πάρω ως απάντηση ένα ναι. Οπότε θα της το πω τελευταίες μέρες της σχολικής χρονιάς και ότι θέλει ας προκύψει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149259 από Mario16 στις 23 Απριλίου 2021, 11:15πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Φίλε εάν η ορμόνες της χτύπησαν κόκκινο θα βρει αλλού παρηγοριά και ιδιαίτερα πριν από πανελλήνιες να πάρει λίγο τα πάνω της αφού εσύ δεν ....οπότε μάλλον θα το χάσεις το έργο ....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #149261 από Mario16 στις 23 Απριλίου 2021, 9:54μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να σε βοηθήσω λιγάκι μιας και ασχολείσαι με μουσική κάνε ένα καραοκε η τραγούδησε της το ακατάλληλη σκηνή του Χατζηγιάννη..οι στίχοι σας εκφράζουν απόλυτα και τους 2
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login