Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα γραμμάριο image αξίζει όσο ένα κιλό ουσιαστικής δουλειάς.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

να τρεχει απο πισω μου.........

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39033 από KATERINA15 στις 10 Απριλίου 2007, 8:03μμ

KATERINA15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
παιδια,δεν εχω καποιο τραγικο προβλημα.ειμαι απλως ερωτευμενη με εναν φιλο του αδερφου μου.φλερταραμε αλλα κανενας δε το παραδεχοταν,οποιος κι αν ρωτουσε.ημασταν συνεχεια μαζι κι εδειχνε συνεχεια το ενδιαφερον του μεχρι πυ καποιος φιλος μου του ειπε οτι τον καταλαβε.δε το παραδεχτηκε κι εξαφανιστηκε ετσι....οταν τον βλεπω δειχνει ακομα το ιδιο ενδιαφερον και θελω να τον πληγωσω αλλα δε ξερω πως?για την ακριβεια θελω να παραδεχτει πως με θελει!πεστε κατι!αδιαφορη να ειμαι?να εμφανιστω με αλλον?να πω σε καποιο κοινο φιλο πως ποτε δεν ενδιαφερθηκα?τι απο αυτα σας εχει πετυχει?????????????????
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #39039 από Astraxan16 στις 11 Απριλίου 2007, 12:06πμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αααααααααααχχχχχχχχχχ αυτό το όνομα!!!Κατερίνα...Μακάρι να είχαν όλες οι Κατερίνες το ίδιο μυαλό!!
Εγώ θα σου έλεγα να σπάσεις εσύ πρώτη τον πάγο και να πάς να του μιλήσεις!!
Όσο και αν δεν συμφωνούν οι γυναίκες του φόρουμ αυτό σου λέω!!
Βασικά ότι αισθάνεσαι κάνε!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39071 από KATERINA15 στις 11 Απριλίου 2007, 4:52μμ

KATERINA15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
σου αρεσει το ονομα,ε?θα εχεις προηγουμενα μαλλον...τι να σου πω.ευχαριστω για τη συμβουλη σου αλλα ειναι κομματακι δυσκολο να σπασω το παγο γιατι για εναν ανεξηγητο λογο,λεω και για τα πιο ασημαντα πραγματα ψεμματα ακριβως οπως τα μικρα παιδια...κι ενω ειμαι σιγουρη οτι του αρεσω,φοβαμαι τι θα πει.αν μου πει οτι ειναι της φαντασιας μου,δε θα του μεγαλωσει η μυτη για να το διαψευσω!καταλαβες?θα μας πεις εσυ τι ποιοα φταει και σου αρεσει το ονομα και τι σου εκανε...ή ειμαι αδιακριτη???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39081 από Astraxan16 στις 11 Απριλίου 2007, 6:59μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Η πρώην μου...Δεν πιστεύω να είσαι εσύ ξανθιά..
Γνωριστήκαμε τα φτιάξαμε πολύ νωρίς και χωρίσαμε μετά από λίγο καιρό λόγω απόστασης.Τι απόστασης δηλαδή?10 λεπτά ήταν αλλά όταν πήγαινα να την δώ είχε φροντιστήρια...Τι να κάνω μετά αν δεν την έβλεπα?
Το κακό ήταν ότι μου ζήτησε να τα χαλάσουμε η ξανθιά την μέρα της γιορτής μου..
Δεν ξέρω γιατί αλλά για κάποιον περίεργο λόγο ήταν το μόνο κορίτσι (γυναίκα δεν μπορούμε να πούμε) που κατάφερα να νοιώσω κάτι...
Μετά από τον χωρισμό μας δεν μπορούσα να την ξεχάσω και δεν μπορούσα να κάνω καμία κίνηση για άλλη γυναίκα.Το χειρότερο απ' όλα όμως ξέρετε πιο ήταν?Ότι την κυνηγούσα από πίσω και αυτή με έφτυνε...Τέτοια ταπείνωση δεν είχα υποστεί ξανά στη ζωή μου.
Μετά από 9 μήνες γνώρισα άλλο κορίτσι που είμαι ακόμα μαζί της και δεν έχω δεθεί μαζί της γιατί δεν μπορώ και γιατί δεν θέλω...Ακόμη νοιώθω κάτι γι' αυτήν και δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου και ας έχω άλλη...
Αυτά!Ελπίζω να μην σας κούρασα και να μην σας φάνηκαν μ@λ@κίες της ηλικίας μου!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39242 από ΝΑΤΑΛΙΑ στις 25 Απριλίου 2007, 4:00μμ

ΝΑΤΑΛΙΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ξέρεις τι σε κρατάει σε αυτήν?? που σε αφησε... αν την αφηνες εσυ δεν θα ηταν ετσι!!δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευτεα που θα περασει απο την ζωη σου... ζησε οσο μπορεις καλητερα την ζωη σου κοιτοντας το μελλον και οχι το παρελθον...δεν κερδιζεις τιποτα το μονο που κανεις ειναι να χαλας τον χρονο σου... αναρωτιθηκες ποτε αν αυτη θα εκανε το ιδιο για σενα? γραψτους ολους και κοιτα να περνας καλα..."για σενα και για κανεναν αλλον"!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39247 από duck στις 26 Απριλίου 2007, 12:44πμ

duck

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κατερινα...η γνωμη μου ειναι να μην το παιξεις αδιαφορη γιατι ισως και να τον χασεις στα αληθεια και αυτο δε το θες φανταζομαι..επισης εχω την εντυπωση οτι δεν πιανει πλεον!εγω λεω να κανεις το εξης αν συμφωνεις και εσυ:(με βαση εγω τι θα του εκανα ετσι?)θα τον εκανα να νιωθει αβολα και αμηχανα οταν βρισκομαστε στον ιδιο χωρο..αυτο θα γινοταν με την σταση που θα κρατουσα βεβαια,να πιστεψει οτι δεν ειναι σιγουρο αν τον θελω πραγματικα..ωστε να τον "αναγκασω" να κανει κινηση μπροστα και σε αλλα ατομα ωστε να μη μπορει να κανει πισωμετα! τι λες?ελπιζω να βοηθησα...και να δω νεα σου συντομα ποιο ευχαριστα...γεια...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login