Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν μπορώ να την ψυχολογήσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156251 από LifeOfPablo στις 27 Ιανουαρίου 2022, 11:04πμ

LifeOfPablo

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Δευτεροετής φοιτητές εγώ και μια κοπέλα. Την γουστάρω αλλά δεν έχω δώσει κανένα σοβαρό σημάδι. Μου μιλάει ανοιχτά για τους πρώην της ή την τωρινή της σχέση. Γενικά έχουμε οικειότητα και μιλάμε ανοιχτά για όλα. Με έχει καλέσει 2-3 φορές στο διαμέρισμα της για να δώσουμε διαδικτυακά διαγωνίσματα αλλά δεν έχουμε κάνει κάτι. Πρόσφατα μου ζήτησε να πάω πάλι στο διαμέρισμα της να διαβάσουμε για την εξεταστική και το ζήτησε με νάζι( Σημείωση: Δεν είμαι κανένα αστέρι στο διάβασμα και το ξέρει και η ίδια) . Πιστεύετε έχω πιθανότητες να συμβεί τίποτα? Να επιχειρήσω να κάνω κάτι? Ευχαριστώ πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156252 από Katee75 στις 27 Ιανουαρίου 2022, 2:53μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αναφέρεις τωρινή σχέση,θες όντως να το κάνεις αυτό σε κάποιον?...

Και έστω ότι προχωράει και πάτε σε σχέση,θα εμπιστευόσουν έναν άνθρωπο που ενώ ήταν σε σχέση κερατωσε μαζί σου?


Τέλος πάντων,δικιά σας η ζωή,εσείς ξέρετε.
Μπορείς να παρατηρήσεις τις κινήσεις της για να δεις τι θέλει από εσένα..Αν παίζει με τα μαλλιά της ενώ σου μιλάει ας πούμε,αν το σώμα της είναι στραμμένο προς εσένα όταν μιλάτε,αν δεν μπορεί να σε κοιτάει για πολλή ώρα στα μάτια.
Επίσης μπορείς να δεις αν ο τρόπος που μιλάει σε εσένα είναι διαφορετικός από τον τρόπο που μιλάει σε άλλους.


Η άποψη μου είναι ότι δεν πρέπει να κάνεις κάτι αν βρίσκεται σε σχέση.
Ακόμη και να κάνει κίνηση,μπορείς να την σταματήσεις (καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο)και να πεις ότι θέλεις πρώτα να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα με τον νυν και μετά να κάνετε ότι θέλετε.
Να είστε σωστοί και να έχετε ήσυχη την συνείδηση σας γενικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login