Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Με θελει η οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163190 από Μάριος στις 28 Φεβρουαρίου 2023, 9:13πμ

Μάριος

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας,

Ειμαι 17 χρονων.Μου έχει τύχει μια περίπτωση με ένα κορίτσι και είμαι μπερδεμένος.Γενικως έγω θέλω αυτό το κορίτσι και εδώ και κάποιο καιρό έχουμε αρχίσει πιστεύω να δένουμε περισσότερο.Με πειραζει όπως με τζιμπαει,με χτυπάει με το ποδι της στο πόδι μου λιγο όταν περναω από μπροστά της και με πειραζει και με το στυλό καμια φορα μου κανει καμια γραμμουλα στο χερι.Με πειραζει λεκτικά και την πειράζω και εγώ και γενικώς και γελάει και χαμογελάει και με αυτά που λέω και όταν την πειράζω και με πειραζει γελάει.Οταν μου λέει για πλάκα π.χ <<τι θέλεις>> με κοιτάζει και την κοιτάζω στα μάτια νομίζω χαμογελάει μετά και γενικώς μιλάμε.Και δυο φίλοι μου λένε ότι ενδιαφέρετε για εμένα παρόλο που δεν έχει πει αυτή κατι.Πιστευετε ενδιαφέρετε για εμένα?

ευχαριστώ πολυ για τον χρόνο σασ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163191 από Panos888 στις 01 Μαρτίου 2023, 1:07πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2
Σε θέλει, όμως μην το καθυστερήσεις και πολύ γιατί θα ''κρεμάσει'' η φάση μετά.

Να είσαι ωραίος, πραγματικά ευγενικός, με χιούμορ - χωρίς μιζέριες και όλα μια χαρά.

Τώρα που μπαίνει και η άνοιξη, ό, τι καλύτερο! Με το καλό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login