Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην τρέχεις πολύ στην οδήγηση γιατί ο Φύλακας Άγγελός σου δεν είναι και πύραυλος!
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μου αρέσει ένα κορίτσι!!!!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #164234 από johannes08 στις 27 Μαρτίου 2023, 8:54πμ

johannes08

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Είμαι 15 χρονών και πάω τρίτη γυμνασίου! Θέλω την βοήθειά σας! Από τον Φεβρουάριο του 2023 άρχισε να μου αρέσει ένα κορίτσι, το οποίο πάει 1η γυμνασίου! Μου αρέσει πάρα πολύ, και όποτε περνάει από δίπλα μου γίνομαι παντζάρι! Κατακοκκινίζω! Και επίσης δεν κάνω καμία απολύτως κίνηση, γιατί ντρέπομαι πάρα πολύ! Αλλά όμως δεν θέλω να καταλήξει σαν τα άλλα μου κρας! Δηλαδή να μην γίνει απολύτως τίποτα! Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω κάνει σχέση, ούτε στο γυμνάσιο, ούτε στο δημοτικό και η αιτία είναι ότι ντρέπομαι πάρα πολύ! Και το γεγονός ότι τελειώνω το γυμνάσιο και δεν έχω κάνει ακόμα σχέση, με στενοχωρεί πάρα πολύ! Θέλω με αυτό το κορίτσι επιτέλους να γνωριστούμε και να κάνουμε σχέση! Γιατί η ευκαιρία μου να γνωριστώ με αυτή είναι μέχρι τον Μάιο! Γιατί μετά θα πάω λύκειο και αυτή δευτέρα γυμνασίου! Τι μου προτείνετε να κάνω με το κορίτσι???? Πώς να την γνωρίσω????? Παρακαλώ βοηθήστε με!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #164241 από Panos888 στις 30 Μαρτίου 2023, 3:10μμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 69 αποδεκτές 3

Αποδεκτή απάντηση

Ξέρουμε ότι στα λόγια είναι όλα εύκολα ενώ όταν έρχεται η ώρα της πράξης κάνουμε πίσω.

Έτσι λοιπόν θα σου έλεγα να βρεις την κατάλληλη στιγμή και να της το πεις στα ίσα. Είναι μικρή και μπορεί να ντραπει και εκείνη ή μπορεί και μην έχει πρόβλημα.

Όπως και να έχει, προσπάθησε να είσαι ψύχραιμος και ωραίος στους τρόπους σου.

Να θυμάσαι, αν προσπαθήσεις, δεν έχεις τίποτα να χάσεις και έχεις τα πάντα να κερδίσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #166383 από johannes08 στις 22 Μαΐου 2023, 10:57μμ

johannes08

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γράφω στις 23/05/2023 περίπου 2 μήνες μετά! Μιλήσαμε λίγο στο σχολείο τυχαία για μια καθηγήτρια χωρίς να γνωριστούμε! Και κάποια άλλη στιγμή της έστειλα μύνημα και της είπα να χαίρετε την αδερφή της διότι γιόρταζε! Με την αφορμή ότι μου είχε κάνει like σε ένα post στο Instagram ! Μιλήσαμε λίγο αλλά μετά της έστειλα ένα μύνημα και ακόμα να το δει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #166384 από Panos888 στις 23 Μαΐου 2023, 2:02πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 69 αποδεκτές 3
Καλώς τον και σε ευχαριστώ για την αποδεκτή.

Νομίζω το έχεις καθυστερήσει αρκετά ενώ δεν φαίνεται να προχώρησες ουσιαστικά.

Τώρα ξεκινούν και οι εξετάσεις και αρχίζει να ζορίζει το πράγμα.

Άσε τα μηνύματα αφού καθυστερούν την επικοινωνία και μίλησέ της από κοντά.

Σε φάση ''τι γίνεται'', ''χρόνια πολλά και πάλι για την αδερφή σου'', ''σου είχα στείλει μύνημα-δεν ξέρω αν το είδες το είδες'', τι λέει με τις εξετάσεις, που θα πας διακοπές, κλπ..

Δηλ. να γίνει η αρχή και το προχωράς.

Μην αφήνεις τον καιρό να χάνεται ούτε με το κορίτσι αλλά ούτε και με τις εξετάσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login