Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Δε βρίσκω κοπέλα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51653 από asdf στις 06 Ιανουαρίου 2009, 7:59μμ

asdf

banned
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Και εγω τι να πω που δεν το χω κανει ποτε...
Ι μινες τα χρονια θα βλαψουν...
Μενετε και με τετοιες μουναρεσ που χετε ε και ντε
δεν μπορει να τον εχουν φαει ολες.
αλλα εγς στο χωριο με πατσουρες..αλλα και απο την αλλη να με θελουν μεγαλες ...
πφφ.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #51878 από asimakis στις 15 Ιανουαρίου 2009, 6:46μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
FILE EGW MIA KOUBENTA THA SOY PW.OSO PSAXNEIS GINEKES GIA NA KANEIS SEX TOSO DEN THA BRISKEIS GIATI H GINEKA TO KATALABENEI AYTO.PREPEI NA DIXNEIS PANTA OTI TO DEX DEN SE KEEI KAI POLI.NA THN KANEIS NA ANAROTITHEI LIGO KAI NA SOY THN PESEI AYTH.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51985 από diWis στις 23 Ιανουαρίου 2009, 10:44μμ

diWis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
θα ερθω και θα συμφωνισω με την αποψη του ασιμακη. και εγω περναω την ιδια φαση αλλα προσπαθω να προσεγγισω καποια χωρις να δωσω την αισθηση του λιγουρη. το να το δειχνεις που κανει τις γυναικες να απομακρινονται απο το πεδιο σου διοτι καταλαβαινουν τον σκοπο σου και νευριαζουν σε μεγαλο βαθμο. θελω να προσθεσω πως στη επαρχια οι κοπελες δεν ειναι πιο ευκολες για να τις ριξεις στο κρεβατι αλλα στην πρωτευουσα και την συνπρωτευουσα ειναι ευκολοτερο. στην επαρχια οι πιο πολλες κοπελες εχουν σεξουαλικες επαφες μετα τα 17 ενω σε αντιθεση στις μεγαλουπολεις που βλεπω μεσα απο το φορουμ αλλα και απο προσωπικες εμπειριες ξεκιναν στα 14-15 (ελεος ακομα δεν ξερουν την ανατομια τους και κανουν χιλια δυο).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51994 από Mr Tarzan στις 24 Ιανουαρίου 2009, 10:37μμ

Mr Tarzan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ti na pw kai egw pou duo sthn seira pou ta eixa me parathsan ....kane kati
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52026 από louloudenia στις 27 Ιανουαρίου 2009, 9:34μμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Βρε παιδιά, για χαλαρώστε λίγο... πραγματικά εσάς τα αγόρια δεν μπορώ να σας καταλάβω καθόλου μερικές φορές... νομίζετε συνεχώς ότι μόνο εσείς έχετε την όρεξη...
και οι κοπέλες είναι άνθρωποι, και έχουν και ορμές σας πληροφορώ...
αλλά δεν έχω ακούσει καμία να παραπονιέται..
Εγώ θα συμφωνήσω με τον asimaki και θα πω ότι εμείς τα κορίτσια το καταλαβαίνουμε πότε και γιατί μας προσεγγίζει κάποιος..
Επίσης συμφωνώ πάρα πολύ με το άλλο... όταν καταλαβαίνουμε ότι πρόκειται μόνο για το sex, τα παίρνουμε..τουλάχιστον εγώ πάρα πολύ...
Και κάτι άλλο. Το ότι δεν σου έτυχε, σημαίνει ότι έτσι έπρεπε να γίνει...πάρτε τη ζωή όπως είναι,..μην προσπαθείτε να την αλλάξετε ή να προκαλέσετε κάτι-από τη στιγμή που δεν μπορεί να υπάρξει. Να έχεις υπομονή.
Είμαι βέβαιη ότι σε περιμένουν πολλά όμορφα πράγματα στη ζωή σου, όπως όλους μας.. κάνε λίγη υπομονή και όχι μόνο θα κάνεις αυτό που θες, αλλά θα είναι και με αυτή που θα θες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52028 από Cultman στις 28 Ιανουαρίου 2009, 1:40πμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
louloudenia τα πηρες ολα τα ποστ σβαρνα σημερα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52035 από louloudenia στις 28 Ιανουαρίου 2009, 7:42μμ

louloudenia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Σε δύο θέματα έστειλα μόνο. Αν είναι τόσο κακό φεύγω και από το forum..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52045 από Cultman στις 29 Ιανουαρίου 2009, 3:36μμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Κοριτσι μου δεν το πα για κακο:).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52091 από spasiklas στις 02 Φεβρουαρίου 2009, 7:22μμ

spasiklas

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειναι απλο: Οι κοπελες στην επαρχια το κανουν πιο ευκολα με "ξενους",και οι Αθηναιες επισης ευκολοτερα με ξενους,και μπορουν να βρουν ξενους ευκολοτερα, αφου το λεκανοπεδιο Αττικης εχει 5 εκατομυρια κοσμο.Συμπερασμα:πολλες παρεες , καινουργιες παρεες, μεγαλες πολεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52698 από _aC3_ στις 14 Μαΐου 2009, 1:51μμ

_aC3_

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Προσωπικα πιστευω οτι εξαρταται απο την περιοχη που μενει η κοπελα και απο τις παρεες της...
Αν στην παρεα της ολες ειναι 14 χρονων και εχουν κανει τα παντα τοτε λογικο ειναι να προχωρησει... Αν ειναι 17 και ολες θεωρουν το sex ταμπου τοτε...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login