Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα αισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Είναι σα να βλέπεις την πεθερά σου να πέφτει στο γκρεμό μαζί με το αυτοκίνητό σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Kai twra ti??

Σελ. 7
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56957 από Helena_90 στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 12:05πμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Μιλακι χωρις παρεξηγηση αλλα βρε παιδακι μου, αν δεν τελειωνες την ιστορια ημουν ετοιμη να το κλεισω...... :Ρ
Λοιπον, εχεις σκευτει ποτε οτι μπορει ολο αυτο που θεωρεις αγαπη κλπ να ειναι απλα ενα αποθυμενο? Μπορει οντως να τον αγαπας δεν λεω.. Αλλα αν εκεινος σε αγαπουσε οσο εσυ και ηταν αντρας με αρχ/δια νομιζω οτι θα σε αντιμετωπιζε αλλιως.. Δεν ειναι λιγα αυτα που περασες και νομιζω οτι χρωστας στον εαυτο σου κατι καλυτερο.. το χρωστας!!
Μπορει να πονεσες, να χτυπηθηκες, να εκλαψες αλλα ευτυχως οπως μου ειπε ενα αγαπημενος μου καθηγητης καποτε "οτι δεν σε σκοτωνει, σε κανει πιο δυνατο!". Δεν λεω να ξεχασεις τον Γιωργο, τιποτα δεν ξεχνιεται, απλα βαλτον σε ενα παλιο μπαουλο και κλειδωσε το στην αποθηκη του μυαλου σου.. εχε το εκει σαν μια γλυκια αναμνηση.. Πιστεψε με, καποια στιγμη αργοτερα θα γελας με αυτα! Το καλυτερο φαρμακο ειναι ο χρονος! Βγες εξω, γνωρισε κοσμο, μην κλεινεσε στον εαυτο σου γιατι ετσι κλεινεις και την τυχη σου! Συνεχισε να εισαι εσυ και να στεκεσαι στα ποδια σου, δεν νομιζω να θεωρεις τον εαυτο σου τοσο αδυναμη, ετσι ωστε ενα ΠΑΡΕΛΘΟΝ να σε κανει κουμαντο! Αναγνωρισε τις αξιες σου και θα βρεθει αυτος ο καποιος που θα τις εκτιμησει, αν ο Γιωργος δεν ηταν ικανος για αυτο τοτε κακο του κεφαλιου του! Ησυμβουλη μου ειναιι αυτη. Οτι εγινε στο παρελθον ανηκει εκει. Ουτως ή αλλως μπορει να ειναι και σε καλο σου που δεν εγινε κατι τοτε, μπορει αυτος ο ανθρωπος να μην σου αξιζει προφανος! Προσεχε και σεβασου τον εαυτο σου, μετα ολα τα αλλα ερχοντε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57523 από matiample στις 11 Ιανουαρίου 2010, 8:48μμ

matiample

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Το ξέρω.....Ολα γίνονται για καποιο λόγο στη ζωή...
Οσο για το αν ειναι απωθημένο, αυτο το εχω σκεφτεί καιεγώ απειρες φορες!!Και κάποτε ήταν η μόνη μου διέξοδος...Ελεγα στον εαυτό μου "σιγά! ένα αποθημένο ειναι και τπτ παραπάνω!". δεν μπορεσα όμως να το πιστέψω....
Σημασία εχει πως ότι και να ήταν, ότι κι αν ειναι, τελείωσε πριν καν αρχίσει...Η ζωή προχωρά και θέλω να τη ζήσω.... Μπορει καποια μερα να γελαώ με αυτά αλλα αυτή η μερα δεν εχει ερθει ακόμα...Ειμαι καλά και αυτο με νοιάζει...Όλα τα αλλα θα ερθουν στην ώρα τους...Ακόμα και η λησμονιά..............
μιλακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login