Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σού 'λειψε τίποτα μωρή;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

σχεση με μεγαλυτερο...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57119 από eLrOi στις 31 Δεκεμβρίου 2009, 6:48μμ

eLrOi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/12/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
tote ti rwtas kopelia amaanawtiesai etsi?


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57120 από Helena_90 στις 31 Δεκεμβρίου 2009, 7:02μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Χωρις παρεξηγηση μελισουλα αλλα δεν θεωρω οτι ενα κοριτσι 15 χρονων μπορει να προσφερει πολλα σε εναν 25χρονο, οχι μονο απο πλευρα σεξουαλικου.. Καποιος που υποτηθεται οτι ειναι 25 χρονων τοσο στην ηλικια οσο και στο μυαλο σιγουρα πρεπει να ψαξει καποια η οποια συμβαδιζει μαζι του. οσο να ναι οταν εισαι 15, εισαι παιδι, εισαι στην εφηβια. οποτε το πιο πιθανο ειναι ο τυπος να θελει να περασει απλα καλα τον καιρο του, για αυτο ουτος ή αλλος τα χρονικα διαστηματα των σχεσεων που διαβασα παραπανω ειναι 2 και 3 μηνες.. Τωρα δεν ξερω.. Οτι θα περασεις καλα, θα περασεις..λογικα. Εσυ τωρα, το θελεις αυτο? Θελεις να εισαι μαζι του και να περασεις καλα για οσο διαστημα και αν ειναι αυτο? Εμενα παντως η αποψη του τυπου " τα φτιαχνω με μεγαλυτερο γιατι ειναι πιο οριμος" ειναι καπως χαζη.. Δεν εισαι 25 χρονων για το σκευτεσαι αυτο γιατι θελεις κατι παραπανο, κατι πιο σιγουρο σε μια σχεση. 15 χρονων εισαι. Αν δεν τα φτιαξεις τωρα με καποιον της ηλικιας σου με εναν.. ανοριμο.. πως θα εκτιμησεις αργοτερα τον οριμο..? Η αποφαση δικη σου ειναι.. για να το θετεις και ως θεμα εδω μου φαινεται οτι μαλλον θελεις να κανεις κατι. Απλα επειδη ακουω πολλα εδω μεσα και εκει εξω, να εχεις στο μυαλο σου οτι εισαι 15 χρονων! Πρεπει να διασκεδασεις, με ενα οριο ομως παντα και να ξερεις, με οποιον και να τα εχεις, μαζι του σημερα εισαι και αυριο μπορει να μην εισαι.. Μην εχεις τιποτα δεδομενο, μην εθελοτυφλεις, εχε τα ματια σου ανοιχτα! Δεν παιζω την εξυπνη.. Για να μην πληγωθεις τα λεω, οχι τιποτα αλλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57121 από Helena_90 στις 31 Δεκεμβρίου 2009, 7:04μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Έγραψε:(eLrOi@31 Δεκεμβρίου 2009)
tote ti rwtas kopelia amaanawtiesai etsi?

Ναι..κοπελια.. αναρωτιεμαι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57128 από lovestory στις 01 Ιανουαρίου 2010, 11:11πμ

lovestory

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2009
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Helen_90 simfwnw pws 15xroni me 25xrono einai paratravigmeno epidi einai 10xronia i diafora.! Alla ama to agori einai kapws pio mikros giro sta 19 den pistevw pws einai megalo provlima...Mellisoula gia na apofasis ti 8a kaneis 8a prepei na 3rs ti 8eleis k na valeis apo tn arxi kapia oria...an autos dexti tous orous s dokimase..alliws afisto kalitera
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57175 από eLrOi στις 03 Ιανουαρίου 2010, 5:01μμ

eLrOi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/12/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
oxi esy gia tin mellisoula to lew
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57747 από VasouLiniXD στις 17 Ιανουαρίου 2010, 3:05πμ

VasouLiniXD

μέλος από: 17/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
paidiaa k egw 15 eimai kai gnwrisaa 3afnika apo fb enan 20xrono einai mia xara pl glukos mazi m...m aresei pl k t aresw epishs...exw gnwriseii agoria sthn ilikiaa mu k pistepste me dn htan kanenas etci dn ton exw dei apo kontaaa o tropos p m milagee k m milaei m kanei megalh entypwshh omwc! vevaia exw anarwth9ei << gt na koita3ei emenaa...p eimai 15 enw mporei na vrei sthn ilikia t ..daxii...k gia na sas pws thn alh9eia pisteyw pws o erwtas dn metra ilikies...sthn arxh kollaga synexeia s auto to 9ema alla ok egw lew na mhn kollate se tetoia 9emata...an s aresei k t areseis pl k eisai sigourh pws einai etci opws les px tote agnohsee ta olaa k kanee oti 9es otan niwseis etoimh kan to k mhn akous kanenan ..gt an einai na akous tous allous p 9a s poun pote na to kneic tote pistepsee 9a metaniwneis olh s th zwh!!<<..>> h zwh einai mia trela zhse agapa gela!!! ;)egw pantos paidiaa vrikaa ton aggelo mu elpizw na ton vreite k eseis!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57748 από Seorge στις 17 Ιανουαρίου 2010, 12:36μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
VasouLiniXD κοπέλα μου ΄δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλα αυτό που βρήκες δεν είναι ο αγγελος σου είναι η οθόνη του υπολογιστή σου..Δηλαδή δες που φτάσαμε..παλια σχεσεις ειχε ο κοσμος αγορια με κορίτσια και κορίτσια με αγόρια και τώρα κορίτσια με Η/Υ και αγορια με Η/Υ...Φίλη μου εσυ απο πάνω αν δεν το γνωρίσεις απο κοντα κτλ δεν αξίζει τον κόπο..είναι γλυκός λες,σε πήρε αγγαλιά?και μην αναρωτιέσαι γιατι κόιταξε εσένα,χωρις να θέλω να φανώ κακός,στην καλύτερη περίπτωση ήσουν η μόνη που του έκατσε με τέτοιο τρόπο,να μην πω την χειρότερη..Και για να μην ξεφεύγουμε..Σχέση 20χρονου+++ με κοπέλα κάτω των 17 δεν γίνεται..κοπελιές σε ποσοστό 98% θα είστε οι ενδιάμεσες μεχρι το αγόρι να βρεί μια στα μέτρα του..για αυτό σας συστήνω να μην μπλέκετε με αρκετά μεγάλύτερους γιατι είστε σε μια πολύ γλυκιά ηλικία που δεν είναι καθόλου ωραίο να πληγώνεστε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63003 από xrisaki στις 23 Ιουνίου 2010, 3:29μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Εγω προσφατα γνορισα ενα παιδι απο το φβ πραγματικα το εχω συμπα8ισει πολυ μενουμε στην ιδια γειτονια παρα πολυ κοντα δηλαδη..ειναι 20 χρονων αμεσως μολις μπανιε στο φβ μου μιλαει και ειναι πολυ γλικος μαζι μου..φενετε παρα πολυ καλο παιδι..προς το παρον δεν εχουμε ανταλαξει τηλεφωνα αλλα μου πεταει διαφορες σποντες..πρεπει ομως να ψιλο δισταζει λογω της ηλικιας μου απο την αλλη λεει πως για την ηλικια μου 15 δλδ ειμαι αρκετα ωριμη και αυτο του αρεσει με μιλαει με διαφορα χαιδευτικα γλικουλα μου μικρουλα μου και τετοια...εσεις τι λετε παιζει να του αρεσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63154 από marina maria στις 28 Ιουνίου 2010, 8:38μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
εγω προσωπικα δεν βρισκω κατι κακο στις σχεσεις με μεγαλυτερους!!!!αρκει να εισαι και εσυ ωριμη με κριση και να καταλαβεις τι μπορει να θελει ο αλλος απο εσενα!!!!και εγω ειμαι 18χρονων και εκανα σχεσεις με μεγαλυτερουσ οι οποιεσ κρατουσαν.....βεβαια στην αρχη αναρωτιεσαι τι μπορει να θελει αυτος απο εμενα αλλα μετα καταλαβαινεις οτι μπορει να μην ειναι ετσι ακριβως!!!!ενας αντρας 20 22 χρονων εχει σχεδον ιδιο τροπο σκεψης με μια κοπελα 16!!!!!!οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα στην ηλικια αλλα στο μυαλο και την ωριμοτητα του καθενος!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118942 από fethri στις 23 Μαρτίου 2013, 10:49μμ

fethri

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κι εγω ειμαι 15 και τα εχω με εναν 19χρονο... στην αρχη φοβομουν γτ πιστευα οτι θα με θελει μονο για το σεξ..του ειχα ξεκαθαρισει απο την αρχη οτι δεν εχω ξανακανει σεξ και οτι δεν προκειται να κανω χωρις να το θελω και με κοιταξε στα ματια και μου ειπε οτι δεν με εχει γι αυτο.. και το σκεφτηκα και μονη μου και δε μου φανηκε λογικο ενας μεγαλυτερος μου να ειναι μαζι μου μονο και μονο γι αυτο.. ειμαστε μαζι 3 μηνες περιπου και ολα πανε καλα.. μην κοιτας την ηλικια και μην κολλας.μπορει σε εσενα να βρηκε κατι που αλλες κοπελες δεν ειχαν..κατι τον τραβηξε πανω σου.βγες 2-3 φορες μαζι του...δες πως θα σου συμπεριφερεται τι θα σου πει κι ετσι..και μετα αποφασιζεις με την ησυχια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login