Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λαγός την πτέραν έσειε, κακόν της κεφαλής του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

τι να κανω με τον πρωην??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65117 από sophie28 στις 23 Αυγούστου 2010, 8:41μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας... ημουν δυομιση χρονια με ενα παιδι κ πριν 4 μηνες χωρισαμε... πριν 2 μηνες ξεκινησμε να μιλαμε βρεθηκαμε κιολας μεχρι πριν ενα μηνα που σταματησε να μου μιλαει εχασε το κινητο του του ειπα μεσω φειςμπουκ να μου στειλει τον αριθμο του κ μετα απο μια βδομαδα μου εστειλε μνμ απλα το παρατσουκλι που τον φωναζα του εστειλα μετα απο μια βδομαδα δεν απαντησε κ σημερα που γυρισα απο διακοπες μπηκα στο προφλ του στο φεισμπουκ κ μια κοπελια του ειχε βαλει 3 τραγουδια κ μια φωτο που την κραταει απο την μεση... κ της εγραφε οτι θα της δωσει μια μπλουζα... ζηλεψα κατευθειαν.... του εστειλα αλλα φυσικα δεν απαντησε... να πω επισης οτι οσο καιρο ημουν διακοπες γνωρισα ενα αλλο παιδι περασα ωραια αλλα δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του... κ θα ειναι δυσκολο να βρεθουμε αφου σπουδαζει σε αλλη πολη... δεν ξερω τι να κανω με τον πρωην μου παντα πιστευα οτι θα γυρναγε σε μενα αλλα τωρα με πειραξε... εχετε καποια ιδεα για το τι πρεπει να κανω??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65121 από plhgwmenh στις 23 Αυγούστου 2010, 11:34μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εκ πειρας στα θεματα...η ζωη προχωραει και αν εισαι ''μαγκας'' και εισαι οντως δυνατος περα απ τα λογια θεκλει κ πραξεις....δηλαδη αυτη προχωραει κ εσυ πρεπει απλα να την ακολουθησεις...λογικο τωρα που αυτος βρηκε γκομενα χεστηκε για εσενα....ολοι σχεδον ιδιοι ειναι...γι αυτο λοιπον βγες μπες απολαυσε την ελευθερια σου σκεψου θετικα εμφανισινη πιστευω εισαι αρα μια χαρα!να ρωτησω αν μου επιτρεπεις...τι ηλικια εχετε?οταν βρεθηκατε κανατε τα παραπερα?εκανε κινησεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65129 από bluebird στις 24 Αυγούστου 2010, 2:47πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
sophie μου, ακου μια συμβουλη: μην παρακαλας, διαγραψε τον απο το facebook, σβηστον απο το κινητο σου, κλεινε του τα τηλεφωνα αμα σε παιρνει, μην απαντας σε μηνυματα του, κι αν μπορεις να αλλαξεις και αριθμο κινητου να μην μπορει να σε βρει ακομα καλυτερα , θα δεις οτι θα ερθει πισω με ΧΙΛΙΑ.. trust me.. οι ανδρες θελουν την γυναικα να την κυνηγανε και οχι να ειναι διαθεσιμη ανα πασα στιγμη... δεν εχει ουσια το πραγμα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65142 από sophie28 στις 24 Αυγούστου 2010, 11:06πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
bluebird κινητο δυστυχως δεν μπορω να αλλαξω το εχω χρονια κ εχω μεσα αρκετες επαφες... πλεον δεν παιρνει τηλεφωνα δεν μου στελνει τπτ... κ απο το φεισμπουκ δεν μου παει καρδια να τον διαγραψω.... δεν ξερω μωρε τι πρεπει να κανω κ δεν ξερω αν θα γυρισει με αυτα με ξερει απ'εξω κ ανακατωτα κ ξερει ποτε κανω επιτηδες κατι για να τον πικαρω.... μονο το να μην του μιλαω καθολου μπορω!!!!

πληγωμενη μου ειναι θεμα εγωισμου περισσοτερο.... τοσες βδομαδες δεν με πειραξε γνωρισα κ ενα παιδι αλλα με το που γυρισα(ξεροντας οτι το παιδι μενει μακρια κ θα τον βλεπω μια φορα στο τοσο) κ ειδα κ αυτο στο φεις με πειραξε... εγω ειμαι 21 κ εκεινος 20 κ τον ειχα γνωρισει πριν 3 χρονια περιπου.... οταν ειχαμε βρεθει ηταν σαν να μην ειχαμε χωρισει ποτε.... ξερεις ειναι δυσκολο ν προχωρησεις οταν εχεις κανει τοσα ονειρα.... κ με παει πολυ πισω γτι δεν με αφηνει να προχωρησω... οποτε ξεχνιεμαι τσουπ βλεπω μηνυμα η βλεπω κατι αλλο οπως χτες.... ασε που μου εχει πει πως θα ειμαστε ξανα μαζι οταν θα ειναι ετοιμος για μενα... κ ενω ξερω πως λεει βλακειες κ οτι για το καλο μου πρεπει να το σταματησω εδω εγω συνεχιζω να ελπιζω.... απλα δεν ξερω τωρα τι πρεπει να κανω.... θελω να κανω κατι να τον πειραξει αλλα οχι να βαζω φωτο κ να γραφω για αλλους....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65205 από sophie28 στις 25 Αυγούστου 2010, 12:32μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
μου εστειλε πως εκανε κατι κακο νομιζα για την αλλη αλλα ηταν κατι διαφορετικο τελικα κ οποτε εφερνα την κουβεντ για αυτην δεν απαντουσε... στο φεισμπουκ εβαλε οτι ειναι σε σχεση εβαλα λικε κ τον διεγραψα απο το φεισμπουκ!! δεν θα αντεχα να βλεπς αυτα που θα γραφουν... κ στην αρχη γραφει κ αυτος πολλα μετα ομως.... πραγματικα δνε ειμαι καλα ακομα δεν εχω ξεσπασει δεν ξερω τι να κανω... αφου τελειωσε λοιπον καιρος να προχωρησω κ εγω... τουλαχιστον το αλλο το παιδι ειναι καλο... κ ας μενουμε σε διαφορετικες πολεις ελπιζω να το καταφερουμε... απλα πως θα καταφερω να βγαλω τον πρωην μου απο το μυαλο???????? τι πρεπει να κανω πια?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65346 από plhgwmenh στις 28 Αυγούστου 2010, 12:42πμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εχω φαει το ιδιο κολλημα μ εσενα...και δυστυχως τον βλεπω καθε μερα!!!μου εχει πει τις ιδιες μαλακιες...συμπασχουμε...εμενα οποτε δεν ηθελε να τραβαει μαλακια ερχοταν να του κατσω...δεν με καταφερε και τι καταλαβα?εχασα 9 μηνες τσαμπα,κολλησα,πληγωθηκα και τωρα??/ενα χρονι και βαλε κολλημενη...τελικα το φαρμακο ξερεις πιο ειναι???ο χρονος...ασε τα πραγματα να κυλησουν και οταν γυρισει φτυστον!!!τοτε θα αναγνωρισει την αξια σου και θα καταλαβει τι μαλακας ηταν που δεν εκτιμησε αυτο που ειχε!!!και τοτε θα γυρισει τρεχοντας...εσυ θα τον φτυνεις κι αυτος θα παρακαλαει...τελεια θα ειναι!!!ροδα ειναι και γυριζει...ομως προσεξε...μην κανεις το τεραστιο λαθος να τον αφησεις να γυρισει!!!θα χασεις κ αλλο χρονο θα δυσκολεψεις τα πραγματα θα τραβηξεις κατι που δεν εχει συνεχεια,θα βγει κερδισμενος και θα ξαναπληγωθεις...δεν σου αξιζει κατι τετοιο...παιξτου ενα καλο θεατρακι,εχε τον στην αναμονη,καντου τα ιδια και χειροτερα να τσιτωθει και μετα πες του και το αντε γεια...κεαι τοτε θα δει οτι δεν εχασες εσυ αλλα αυτος...και πιστεψε με θα το μετανιωσει πικρα γιατι ειναι ανωριμος...θα ερθει η μερα που θα σε παρακαλεσει με τον τροπο του αμμεσα η εμμεσα...αργα η γρηγορα...αλλα τοτε θα πρεπει να σκεφτεις τα κακα που σ εκανε κ να μην ξαναγυρισεις...σπουδαζεις κατι??εχεις ευκαιριες να ξεφυγεις???εκεινος σπουδαζει?ειστε κοντα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login